Oefenprogramma najaar veld

26 June 2019 21:53

Beste korfballers, we gaan natuurlijk eerst van de vakantie genieten maar ik heb inmiddels het oefenprogramma najaar veld klaar en zet dit nu al op de site zodat jullie kunnen zien wanneer de eerste wedstrijden van het nieuwe seizoen gespeeld gaan worden. Mocht je nu al weten dat je er niet bij kan zijn, meld dit dan z.s.m. bij de wedstrijdsecretaresse van jouw leeftijdscategorie.

Donderdag 22 Augustus uit:
   
20:30 uur Fortuna Logistics A1 Tempo A1 Delft
19:15 uur Fortuna Logistics A2 Tempo A2 Delft
   
Zaterdag 24 Augustus uit:
   
? Blauw wit 1 Tempo 1  het Bosch, Lexmond
? Blauw wit 2 Tempo 2 het Bosch, Lexmond
13:00 uur Achilles A1 Tempo A1 Den Haag
13:00 uur Achilles A2 Tempo A2 Den Haag
16:00 uur HKV Eibernest B1 Tempo B1  Den Haag
11:00 uur IJsselvogels B2 Tempo B2 Moordrecht
10:00 uur IJsselvogels C1 Tempo C1  Moordrecht
11:00 uur Kinderdijk C1 Tempo C2 Alblasserdam/waard
       
Zaterdag 31 Augustus thuis:
   
  9:30 uur Tempo E1 Fiks E1 1/4e Hoofdveld
  9:30 uur Tempo E2  Fiks E2 1/4e Hoofdveld
  9:30 uur Tempo E4 Fiks E3 1/4e Hoofdveld
  9:30 uur Tempo E5 (geel) Tempo E6 (zwart) 1/4e Hoofdveld
10:30 uur Tempo A1 ONDO A1 Hoofdveld
12:00 uur Tempo 3 Nieuwerkerk 3 Hoofdveld
13:30 uur Tempo 2 Fiks 2 Hoofdveld
15:00 uur Tempo 1 Fiks 1 Hoofdveld
  9:30 uur Tempo A2 Fiks A1 veld 2 (achterin)
11:00 uur Tempo B1 Valto B1 veld 2 (achterin)
12:00 uur Tempo A3 Madjoe A1 veld 2 (achterin)
13:30 uur Tempo 4 Madjoe 1 veld 2 (achterin)
15:00 uur Tempo 5 Madjoe 2 veld 2 (achterin)
10:00 uur Tempo D4 Atlantis D2 veld 3
11:00 uur Tempo C1 Valto C1 veld 3
12:00 uur Tempo C2 Fortuna Logistics C2 veld 3
13:00 uur Tempo A4 TOP A5 veld 3
10:00 uur Welpentraining veld 4
11:00 uur G trainen/oefenen veld 4
12:00 uur Tempo 6 Atlantis 4 veld 4
   
Zaterdag 31 Augustus uit:
   
13:45 uur Valto 9 Tempo 9 de Lier
14:00 uur Fiks B1 Tempo B2 Oegstgeest
12:30 uur Fiks B2 Tempo B3 Oegstgeest
11:00 uur Atlantis B2 Tempo B4 Mijdrecht
o.v.b.h. Fortissimo C3 Tempo C3 IJsselstein
11:00 uur Atlantis C2 Tempo C4 Mijdrecht
11:15 uur KCC  D1 Tempo D1 Capelle a/d Ijssel
12:15 uur  KCC  D2 Tempo D2 Capelle a/d Ijssel
11:00 uur Fiks D1 Tempo D3 Oegstgeest
10:00 uur Atlantis E1 Tempo E3 Mijdrecht
11:00 uur Fiks F1 Tempo F1 Oegstgeest
evt.indienF2 Fiks F2/ F3 Tempo F2 Oegstgeest
       

Hoofdsponsor

Sponsoren