• Competitieschema 2021 - 2022 KV Tempo

    Afmeldingen voor wedstrijden gaarne zo spoedig mogelijk doorgeven aan de wedstrijdsecretaris van de betreffende afdeling. Dit kan tot en met de donderdag (19.00 uur) voorafgaande aan de wedstrijd zowel telefonisch als per e-mail. Na donderdag 19.00 uur kan uitsluitend wegens ziekte telefonisch worden afgemeld.

     

  • Thuisprogramma

    DatumAanvangWedstrijdScheidsrechterDetails
    za 10-dec.14:05Tempo 3 - KZ/Thermo4U 4S P F (Sebastiaan) Godyla
    za 10-dec.17:50Tempo 4 - DES (D) 3P (Peter) Paulus
    za 10-dec.19:00Tempo 5 - Velocitas 4
    za 10-dec.16:00Tempo 9 - TOP/IAA fresh 8V. (Victor) van der Leij
    za 10-dec.16:40Tempo A3 - Madjoe A2E. (Emiel) Poelmans
    za 10-dec.15:25Tempo B1 - Fortuna/Delta Logistiek B1M (Martin) Bommelé
    za 10-dec.15:00Tempo C1 - Fortuna/Delta Logistiek C2T.T. (Thibault) Los
    za 10-dec.12:00Tempo C2 - KVS/Groeneveld Keukens C2J. (Jan) Nikkels
    za 10-dec.14:00Tempo D1 - VZOD D1J (Jolien) Veraart
    za 10-dec.13:00Tempo D3 - TOP/IAA fresh D4S (Stijn) Eilers
    za 10-dec.09:00Tempo E1 - Fluks E1M. (Mattia) Nieuwland
    za 10-dec.10:00Tempo E2 - Velocitas E1J (Joke) Boot
    za 10-dec.10:00Tempo E3 - Fluks E2T. (Tim) van Leeuwen
    za 10-dec.10:00Tempo E6 - VEO E4R. (Rik) Maasdam
    za 10-dec.09:00Tempo F1 - Pernix F1J (Joost) van Manen
    wo 14-dec.20:00Tempo MW2 - Aurora/DKV (IJ) MW1M (Martijn) van der Meer
  • Uitprogramma

    DatumVerzamelenAanvangWedstrijdRijdersDetails
    za 10-dec.18:00Fiks 1 - Tempo 1
    di 13-dec.20:30AW/DTV 1 - Tempo 1
    za 10-dec.16:20KVS/Groeneveld Keukens 2 - Tempo 2
    za 10-dec.17:00KIOS (N) 4 - Tempo 6
    za 10-dec.18:50Fluks 5 - Tempo 7
    za 10-dec.13:25TOP/IAA fresh A2 - Tempo A1Jeroen, Wessel, Louka, Isa
    za 10-dec.15:0016:20Fiks A1 - Tempo A2Jens, Bob, Daphne G, Luna
    za 10-dec.11:0012:00Velocitas A2 - Tempo A4Marciano, Sasja, Tamara
    za 10-dec.13:0014:00Phoenix B2 - Tempo B2Ouders: Bram, Wessel, Suzanne en Lyza
    za 10-dec.11:0012:00TOP/IAA fresh C3 - Tempo C3ouders Marijn, Karlijn, Annika
    za 10-dec.12:0013:00Pernix C3 - Tempo C4ouders Lieke, Benthe, Evi
    za 10-dec.12:45Refleks D2 - Tempo D2
    za 10-dec.10:0011:00Madjoe E4 - Tempo E5Bente en Lotte
    za 10-dec.10:0011:00Madjoe F2 - Tempo F2Ouders van Job en Britta
    za 10-dec.11:3012:30VZOD F2 - Tempo F3Ouders van Ranomi en Lizzy
    za 10-dec.10:0011:00Madjoe F4 - Tempo F4Ouders van Finn en Jamie
    wo 14-dec.19:55DeetosSnel MW1 - Tempo MW1