• Hartelijk welkom bij Korfbalvereniging Tempo!
  • Competitieschema 2021 - 2022 KV Tempo

    Afmeldingen voor wedstrijden gaarne zo spoedig mogelijk doorgeven aan de wedstrijdsecretaris van de betreffende afdeling. Dit kan tot en met de donderdag (19.00 uur) voorafgaande aan de wedstrijd zowel telefonisch als per e-mail. Na donderdag 19.00 uur kan uitsluitend wegens ziekte telefonisch worden afgemeld.

    Het volledige zaalseizoen kan je vinden op deze pagina

     

  • Thuisprogramma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamVerzameltijdScheidsrechterDetails
    za 21-mei. 15:30Tempo 1Heerenveen 1M S (Marijn) de Groot
    za 21-mei. 14:00Tempo 2Nic. 3Q. (Quinten) Wolff
    za 21-mei. 12:30Tempo 6Phoenix 5
    za 21-mei. 14:00Tempo 9Avanti/Post Makelaardij 6E (Erik) Pons
    za 21-mei. 12:30Tempo A1DVO/Accountor A1S (Sven) Bentum
    za 21-mei. 11:30Tempo A3Fiks A211:00E. (Erik) Aarsen
    za 21-mei. 12:45Tempo B2Haarlem B112:00
    za 21-mei. 11:30Tempo B3Madjoe B411:00
    za 21-mei. 10:30Tempo D2KIOS (N) D2M (Martin) Bosman
    za 21-mei. 10:30Tempo E2KZ Danaïden E210:00V. (Victor) van der Leij
    za 21-mei. 09:30Tempo E4Fluks E209:00
    za 21-mei. 09:30Tempo F1TOP/LITTA F1J (Joke) Boot
    za 21-mei. 10:30Tempo F3Fiks F2Afgeschermd
    wo 18-mei. 20:00Tempo MW1De Vinken MW2E. (Erik) Aarsen
    wo 18-mei. 20:00Tempo MW2AW/DTV MW1M (Martijn) van der Meer
  • Uitprogramma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamVerzameltijdRijdersDetails
    za 21-mei. 12:30Achilles (Hg) 3Tempo 3
    za 21-mei. 11:00Pernix 3Tempo 4
    za 21-mei. 14:00Sporting West/Bonarius.com 4Tempo 5
    za 21-mei. 17:00TOP/LITTA 9Tempo 8
    do 19-mei. 19:00KVS/Maritiem A1Tempo A211:00Isa, Daniek, Dion en Rick
    za 21-mei. 11:00Achilles (Hg) A1Tempo A209:30Wilco, Jasper, Sitara en Danique
    za 21-mei. 17:00TOP/LITTA A6Tempo A416:00Tamara, Sharon, Jordi en Mart
    za 21-mei. 10:00Die Haghe B1Tempo B108:45Ouders: Wessel, Mats, Louka en Luna
    za 21-mei. 10:00De Meervogels C1Tempo C1ouders Kian, Marit, Janne
    za 21-mei. 10:20Dalto/Klaverblad Verzekeringen C2Tempo C2ouders Bram, Koen, Damian, Suzanne
    za 21-mei. 10:30Phoenix C3Tempo C3Ouders Karlijn, Shayenna, Tessa W
    za 21-mei. 13:00De Meervogels D1Tempo D112:00Vince, Thijn, Christiaan
    za 21-mei. 09:10Fluks D2Tempo D307:45Fay, Fabianna, Eline Treur
    za 21-mei. 11:30Velocitas E1Tempo E110:30Ouders v. Femke en Puck
    za 21-mei. 10:00TOP/LITTA E6Tempo E309:00Ouders v. Mees en Tim
    za 21-mei. 10:30Vriendenschaar (B) E1Tempo E509:30Ouders v. Bas en Nina
    za 21-mei. 11:00Madjoe E4Tempo E610:00Ouders v. Mieke en Leonie
    za 21-mei. 09:00Fluks E4Tempo E708:00Ouders v. Saar en Lucien
    za 21-mei. 11:00KIOS (N) F3Tempo F2