• Competitieschema 2023 - 2024 KV Tempo

    Afmeldingen voor wedstrijden gaarne zo spoedig mogelijk doorgeven aan de wedstrijdsecretaris van de betreffende afdeling. Dit kan tot en met de donderdag (19.00 uur) voorafgaande aan de wedstrijd zowel telefonisch als per e-mail. Na donderdag 19.00 uur kan uitsluitend wegens ziekte telefonisch worden afgemeld.

     

  • Thuisprogramma

    DatumAanvangWedstrijdScheidsrechterDetails
    za 09-mrt.17:10Tempo 5 - VEO 6W (Wouter) Kranenburg
    za 09-mrt.17:50Tempo 6 - KZ Danaïden 5L (Lars) Cerdijn
    za 09-mrt.18:20Tempo 8 - Sporting Badhoevedorp 2T (Thomas) van Oijen
    za 09-mrt.16:20Tempo A1 - IJsselvogels A1M A (Mark) Spillekom
    za 09-mrt.15:00Tempo A2 - Pernix A1
    za 09-mrt.16:00Tempo A3 - KIOS (N) A2T (Tom) van Dijk
    za 09-mrt.14:00Tempo B1 - Pernix B1
    za 09-mrt.15:00Tempo B3 - Fiks B1A.A.A (Alex) Roelofs
    za 09-mrt.14:00Tempo C2 - Korbis C3T. (Thijs) Wagemaker
    za 09-mrt.13:00Tempo D1 - Madjoe D1B (Brecht) Westerduin
    za 09-mrt.12:00Tempo D3 - Fiks D2J.W. (Jochem) Boom
    za 09-mrt.09:00Tempo E1 - KZ/Keukensale.com E1J (Joost) van Manen
    za 09-mrt.10:00Tempo E2 - KIOS (N) E1T. (Tijmen) Mulder
    za 09-mrt.10:00Tempo E5 - Fiks E2S. (Stijn) Koersma
    za 09-mrt.09:00Tempo E6 - Luno E2J.W. (Jan Willem) van Hemmen
    do 07-mrt.20:00Tempo MW3 - Fortissimo MW1D (Daan) van Egmond
  • Uitprogramma

    DatumVerzamelenAanvangWedstrijdRijdersDetails
    za 09-mrt.19:30AWDTV/IJskouddebeste 1 - Tempo 1
    za 09-mrt.12:30Blauw-Wit (A) 3 - Tempo 2
    za 09-mrt.15:45Antilopen/Bloemendal Bouw 2 - Tempo 3
    za 09-mrt.13:20TOP/IAA fresh 5 - Tempo 4
    za 09-mrt.11:15KZ Danaïden 9 - Tempo 7
    za 09-mrt.12:1513:40De Meervogels C1 - Tempo C1Mees, Thijn, Vince
    za 09-mrt.10:3012:00TOP/IAA fresh C5 - Tempo C4Teun, Evi, Julia
    za 09-mrt.14:00Fluks D1 - Tempo D2
    za 09-mrt.12:00Velocitas D3 - Tempo D4
    za 09-mrt.11:00Velocitas E2 - Tempo E3
    za 09-mrt.10:0011:00Velocitas F3 - Tempo F2Marena + Ranomi
    za 09-mrt.11:1012:10DES (D) F3 - Tempo F3Lisette + Hannah
    za 09-mrt.08:0009:00TOP/IAA fresh F6 - Tempo F4Elin + Demi
    wo 06-mrt.20:00OVVO MW1 - Tempo MW2