• Hartelijk welkom bij Korfbalvereniging Tempo!
  • Tempo B1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 mei. 10:00Die Haghe B1 - Tempo B1Baambruggestraat 10
    28 mei. 11:30Tempo B1 - GG/IJskoud de Beste B1Sportcomplex Zegersloot
    2 jun. 19:00TOP/LITTA B1 - Tempo B1Sportcomplex TOP Sassenheim
    11 jun. 11:30Tempo B1 - KZ Danaïden B1Sportcomplex Zegersloot
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagStatus
    14 mei.Fortuna/Delta Logistiek B1 - Tempo B118 - 8Uitgespeeld
    23 apr.Tempo B1 - KZ/Thermo4U B111 - 16Uitgespeeld
  • Poulestanden Tempo B1 (B-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Fortuna/Delta Logistiek B11010001811087320
    2KZ/Thermo4U B1107121671115615
    3Tempo B1106041541243012
    4TOP/LITTA B110406128155-278
    5Die Haghe B19405132117158
    6Avanti/Post Makelaardij B11040613813718
    7GG/IJskoud de Beste B1931512912097
    8KZ Danaïden B110001071228-1570
  • Team indeling

    Naam
    Chotesing, Aruna
    Gulden, Luna
    Kuiper, Wessel

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamFunctie
    Kuiper, NoahHoofd coach
    Tol, Tamira vanOverige functie
    Voort, Frank van derAssistent coach

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.