• Tempo C3

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 17:00Tempo C3 - Madjoe C2Limeshallen
    11 feb. 11:55Velocitas C2 - Tempo C3De Does
    18 feb. 12:00Tempo C3 - TOP/IAA fresh C3Limeshallen
    11 mrt. 17:00KIOS (N) C2 - Tempo C3Estafette
    18 mrt. 13:00Tempo C3 - Fluks C1Limeshallen
    1 apr. 13:00Tempo C3 - Pernix C2Limeshallen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagStatus
    28 jan.Pernix C2 - Tempo C311 - 0Uitgespeeld
    14 jan.Fluks C1 - Tempo C311 - 3Uitgespeeld
  • Poulestanden Tempo C3 ( C-jeugd BK C-038 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDSPT
    1Pernix C2660054163812
    2TOP/IAA fresh C36402423578
    3Fluks C163124737107
    4Madjoe C26213504555
    5KIOS (N) C262043946-74
    6Velocitas C26204393904
    7Tempo C361052275-532
  • Team indeling

    NaamGeslacht
    Nouland, Luuk van denman
    Rijsdijk, Cas
    Schagen, Yfke van
    Versluis, Felinevrouw
    Vries, Elin devrouw
    Waij, Tessavrouw

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamFunctie
    Arkel, Jasper vanAssistent coach
    Tromp, MelodyHoofd coach
    Wildt, Annemarie deOverige functie
  • Tempo C3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club