• Tempo C4

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Tempo C4 ( C-jeugd BK C-039 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDSPT
    1VZOD C1660058253312
    2Pernix C364114724239
    3Fiks C25311342687
    4TOP/IAA fresh C46303423666
    5Madjoe C36204302374
    6KIOS (N) C361052553-282
    7Tempo C45005655-490
  • Team indeling

    NaamGeslacht
    Boer, Vienna
    Holstein, Evi vanvrouw
    Klaus, Elinevrouw
    Kreeft, Lieke van dervrouw

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamFunctie
    Boom, JochemHoofd coach
    Melsen, MathieuAssistent coach
    Wildt, Annemarie deOverige functie
  • Tempo C4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club