• Hartelijk welkom bij Korfbalvereniging Tempo!
  • Tempo D2

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 12:00Tempo D2 - TOP/LITTA D5Limeshallen
    5 feb. 10:00Tempo D2 - KIOS (N) D3Limeshallen
    12 feb. 14:15Avanti/Post Makelaardij D3 - Tempo D2Emerald
    19 feb. 12:15De Meervogels D4 - Tempo D2De Veur
    12 mrt. 12:00Tempo D2 - Pernix D2Limeshallen
    19 mrt. 11:30Velocitas D2 - Tempo D2De Bloemerd
    2 apr. 12:10TOP/LITTA D5 - Tempo D2De Wasbeek
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 dec.Pernix D2 - Tempo D25 - 5
    11 dec.Tempo D2 - De Meervogels D43 - 3
  • Poulestanden Tempo D2 (ZD D-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tempo D24220221396
    2Pernix D23210188105
    3De Meervogels D42110181263
    4Avanti/Post Makelaardij D33102191182
    5Velocitas D200000000
    6TOP/LITTA D51001915-60
    7KIOS (N) D33003431-270
  • Team indeling

    Naam

    Er zijn 11 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamFunctie
    Heusden, Tess vanHoofd coach
    Hoogd, Jasper deAssistent coach
    Nassau, Doycke vanAssistent coach
    Rijke, Jill