• Tempo E1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 10:00KZ Danaïden E1 - Tempo E1Drie Oktoberhal
    11 feb. 09:00Tempo E1 - TOP/IAA fresh E2Limeshallen
    18 feb. 12:00Fluks E1 - Tempo E1Duinwetering
    11 mrt. 10:00Tempo E1 - Madjoe E1Limeshallen
    18 mrt. 13:05TOP/IAA fresh E1 - Tempo E1De Wasbeek
    25 mrt. 09:00Tempo E1 - Pernix E1Limeshallen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagStatus
    21 jan.Pernix E1 - Tempo E114 - 12 (5 - 7)Uitgespeeld
    17 jan.Madjoe E1 - Tempo E19 - 14 (5 - 5)Uitgespeeld
    14 jan.Tempo E1 - TOP/IAA fresh E116 - 6 (5 - 6)Uitgespeeld
  • Poulestanden Tempo E1 ( E-jeugd BK E-063 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDSPT
    1Tempo E1650199504910
    2KZ Danaïden E16402615388
    3Madjoe E16402554968
    4Pernix E16402595728
    5TOP/IAA fresh E16213645595
    6Fluks E160245278-262
    7TOP/IAA fresh E260154492-481
  • Team indeling

    NaamGeslacht
    Diemen, Julia vanvrouw
    Horst, Jorg van der
    Kuit, Femkevrouw
    Oostenrijk, Jamie vanman

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamFunctie
    Bruggeman, TonyHoofd coach
    Oostenrijk, Edwin vanHoofd coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.