• Hartelijk welkom bij Korfbalvereniging Tempo!
  • Tempo MW2

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 jan. 20:00Nova MW1 - Tempo MW2HF Witte Centrum
    26 jan. 20:00Tempo MW2 - De Vinken MW1Limeshallen
    2 feb. 20:00OVVO MW1 - Tempo MW2OVVO-hal
    9 feb. 20:00Tempo MW2 - HKC (U) MW2Limeshallen
    16 feb. 20:00Tempo MW2 - AW/DTV MW1Limeshallen
    23 mrt. 20:00Tempo MW2 - Nova MW1Limeshallen
    30 mrt. 20:00De Vinken MW1 - Tempo MW2De Boei
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Tempo MW2 (ZM Midweek)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AW/DTV MW11100208122
    2Nova MW11100171342
    3OVVO MW11010151501
    4Tempo MW21010151501
    5De Vinken MW100000000
    6Atlantis MW110011317-40
    7HKC (U) MW21001820-120
  • Team indeling

    Naam
    Baerveldt, Youri
    Bikker, Ellen
    Brouwer, Dennis
    Dijkman, Gert-Jan
    Dompeling, Ashley
    Faas, Suzanne
    Nassau, Doycke van
    Santifort, Raymond
    Stolwijk, Michel
    Verhey, Debra

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    Geen informatie

  • Tempo MW2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club