• Hartelijk welkom bij Korfbalvereniging Tempo!
  • Hierbij het eerste concept van oefenwedstrijden in de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste competitiewedstrijd is op 10 september, het streven is om alle teams tenminste 1 oefenwedstrijd te laten spelen.

    Voor een aantal teams wordt nog een tegenstander gezocht, we hopen voor de vakantie een update van dit programma te kunnen plaatsen. Weet je nu al dat je niet kan spelen omdat je misschien nog op vakantie bent: meld het bij je wedstrijdsecretaris!

    Tot snel!

    Zaterdag 20-8-2022 Tijd Plaats Veld
    Unitas 1 - Tempo 1 15:30 Harderwijk  
    Unitas 2 - Tempo 2 14:00 Harderwijk  
    Unitas A1 - Tempo A1 12:30 Harderwijk  
    Unitas A2 - Tempo A2 14:00 Harderwijk  
           
    Zondag 21-8-2022      
    Tempo A3 12:00 NK Beach Scheveningen  
    Tempo A4 12:00 NK Beach Scheveningen  
           
    Zaterdag 27-8-2022      
    Tempo 1 3-kamp Avanti 14:45 Pijnacker  
    Tempo 2 3-kamp Avanti 13:50 Pijnacker  
    Luno 1 - Tempo 3 15:30 Linschoten  
    Luno 2 - Tempo 4 14:00 Linschoten  
    OVBH Tempo 5 - Atlantis 3 11:30 Alphen a/d Rijn veld 1
    Tempo A1 3-kamp Avanti 12:00 Pijnacker  
    Tempo A2 3-kamp Avanti 12:55 Pijnacker  
    MW2 toernooi Velocitas hele dag Leiderdorp  
    Tempo B1 - DeetosSnel B1 10:10 Alphen a/d Rijn veld 1
    Tempo B2 - DeetosSnel B2 09:00 Alphen a/d Rijn veld 1
    Tempo C1 - DeetosSnel C1 09:30 Alphen a/d Rijn veld 2
    OVBH Meervogels C1 - Tempo C2 ? Zoetermeer  
    OVBH Meervogels D1 - Tempo D1 ? Zoetermeer  
           
    Dinsdag 30-8-2022      
    Tempo 1 - Fiks 1 20:45 Alphen a/d Rijn veld 1
    Tempo 2 - Fiks 2 19:30 Alphen a/d Rijn veld 1
    Tempo A1 - TOP/Litta A1 19:30 Alphen a/d Rijn veld 2
           
    Woensdag 31-8-2022      
    OVVO MW1 - Tempo MW1 20:00 Maarssen  
    Pernix B1 - Tempo B1 ? Leiden  
    Pernix C1 - Tempo C1 ? Leiden  
           
    Zaterdag 3-9-2022      
    Tempo 1 - DeetosSnel 1 15:30 Alphen a/d Rijn veld 1
    Tempo 2 - DeetosSnel 2 14:00 Alphen a/d Rijn veld 1
    Tempo 3 - KOAG 3 12:30 Alphen a/d Rijn veld 2
    SDO/Fiable 4 - Tempo 4 ? Kamerik  
    VEO 5 - Tempo 5 12:30 Voorburg  
    VEO 6 - Tempo 6 11:00 Voorburg  
    Tempo A1 - Valto A1 12:30 Alphen a/d Rijn veld 1
    Tempo A2 - Vallto A2 11:00 Alphen a/d Rijn veld 1
    Valto A3 - Tempo A3 ? De Lier  
    Pernix A4 - Tempo A4 ? Leiden  
    Valto B1 - Tempo B1 ? De Lier  
    Pernix B2 - Tempo B2 ? Leiden  
    Valto C1 - Tempo C1 ? De Lier  
    Tempo C2 - Pernix C2 11:10 Alphen a/d Rijn veld 2
    Tempo C3 - Pernix C3 10:00 Alphen a/d Rijn veld 2
    Tempo D1 - Pernix D1 11:30 Alphen a/d Rijn veld 5
    Tempo D2 - Pernix D2 10:30 Alphen a/d Rijn veld 5
    Tempo D3 - Pernix D3 09:30 Alphen a/d Rijn veld 5
    Pernix E1 - Tempo E1   Leiden  
    Tempo E2 - Pernix E4 09:30 Alphen a/d Rijn veld 1
    Pernix E2 - Tempo E3   Leiden  
    Pernix E3 - Tempo E4   Leiden  
    Tempo E5 - Pernix E5 09:30 Alphen a/d Rijn veld 1
    Pernix F1 - Tempo F1   Leiden