• Schema scheidsrechters

  • Hierbij het rooster voor de thuiswedstijden om te fluiten. 
    Allemaal maar weer bedankt voor jullie reacties en succes bij het fluiten. 

    Datum Tijd Wedstrijd   Scheidsrechter
    6-4-2024 12:40 Tempo 6 Avanti/Post Makelaardij 6 Tempo 5
    6-4-2024 13:30 Tempo B3 ONDO (G) B5 Tempo 4
    20-4-2024 09:15 Tempo D1 Korbis D1 Tempo 6
    20-4-2024 09:15 Tempo D3 TOP/IAA fresh D5 Tempo A1
    20-4-2024
    10:00 Tempo F4 TOP/IAA fresh F7 Tempo 1
    20-4-2024 10:00 Tempo F1 Fortuna F1 Tempo 2
    11-5-2024 09:00 Tempo E5 TOP/IAA fresh E4 Tempo 3
    25-5-2024 09:15 Tempo F3 Velocitas F6 Tempo A2
    25-5-2024 09:15 Tempo D2 Pernix D2 Tempo A3
    25-5-2024 10:15 Tempo F4 Velocitas F5 Tempo 5
    25-5-2024 10:15 Tempo F2 KZ Danaïden F1 Tempo 7
    25-5-2024 11:00 Tempo 6 TOP/IAA fresh 7 Tempo 4
    25-5-2024 14:15 Tempo B3 Dijkvogels B2 Tempo 3
    1-6-2024 09:15 Tempo D4 Velocitas D3 Tempo 1
    1-6-2024 09:15 Tempo E4 Pernix E4 Tempo 2
    1-6-2024 09:15 Tempo E5 KIOS (N) E4 Tempo A1
    1-6-2024 09:15 Tempo F3 Fluks F2 Tempo A3
    1-6-2024 10:15 Tempo E3 KIOS (N) E3 Tempo 3
    1-6-2024 10:15 Tempo F4 Pernix F5 Tempo 4
    1-6-2024 10:15 Tempo F1 ONDO (G) F1 Tempo 6
    8-6-2024 11:00 Tempo 5 Refleks 5 Tempo 7
  • Datum/tijd:ScheidsrechtersWedstrijdInfo
    za 25-mei 09:15Jansen, E. (Eveline)Tempo F3 - Velocitas F6
    za 25-mei 09:15Boot, J (Joke)Tempo F1 - Weidevogels F1
    za 25-mei 09:15Kroon, K (Kenny)Tempo E2 - TOP/IAA fresh E1
    za 25-mei 09:15Sloesarwij, W. (Wouter)Tempo D2 - Pernix D2
    za 25-mei 09:30Star, B. (Bas)Fiks E1 - Tempo E1
    za 25-mei 09:30Heerden, R. (Rik) vanPhoenix D2 - Tempo D3
    za 25-mei 09:30Voordendag, I (Ivette)KCC/CK Kozijnen D3 - Tempo D4
    za 25-mei 10:00Boeren, F.C.A. (Fleur)TOP/IAA fresh E4 - Tempo E5
    za 25-mei 10:00Dijk, L.M.G. (Michel) vanFortissimo C1 - Tempo C2
    za 25-mei 10:15Waasdorp, S. (Shao)Tempo F2 - KZ Danaïden F1
    za 25-mei 10:15Mulder, T. (Tijmen)Tempo E3 - TOP/IAA fresh E2
    za 25-mei 10:15Zwaan, M. (Mart)Tempo C3 - Phoenix C2
    za 25-mei 10:15Roubroeks, M. (Martijn)Tempo F4 - Velocitas F5
    za 25-mei 11:00Cerdijn, L (Lars)Tempo 6 - TOP/IAA fresh 7
    za 25-mei 11:30Veraart, J (Jolien)Tempo A3 - KVS/Groeneveld Keukens A3
    za 25-mei 12:00Bras, K L (Kitty) tenVelocitas E2 - Tempo E6
    za 25-mei 13:00Kranenburg, W (Wouter)Tempo B2 - Victum B1
    za 25-mei 13:00Kroon, K (Kenny)Tempo 4 - SDO/Fiable 4
    za 25-mei 13:00Zonneveld, C. (Chiel)Fluks E2 - Tempo E4
    za 25-mei 13:00Wilbrink, B.A. (Bert)Madjoe C1 - Tempo C1
    za 25-mei 13:25Lamberts, B.L. (Boas)Weidevogels D1 - Tempo D1
    za 25-mei 14:15Dijk, T (Tom) vanTempo B3 - Dijkvogels B2
    za 25-mei 14:40Zaagman, D (Dirk)Velocitas 7 - Tempo 7
    ma 27-mei 19:00Boom, J.W. (Jochem)Tempo D1 - Weidevogels D1
    do 30-mei 20:00Oijen, T (Thomas) vanTempo 7 - Velocitas 7
    za 01-jun. 09:15Voort, F. (Frank) van derTempo E5 - KIOS (N) E4
    za 01-jun. 09:15Horst, N. (Niels) van derTempo E4 - Pernix E4
    za 01-jun. 09:30Berg, D.M.J. (Mathilde) van denFiks E3 - Tempo E6
    za 01-jun. 10:00Meij, F.M. (Freek) van derPernix 7 - Tempo 7
    za 01-jun. 10:15Dijk, T (Tom) vanTempo F1 - ONDO (G) F1
    za 01-jun. 10:15Heusden, T. (Tess) vanTempo E3 - KIOS (N) E3
    za 01-jun. 10:15Mulder, T. (Tijmen)Tempo D3 - Pernix D3
    za 01-jun. 10:15Lankester, D. (Daniek)Tempo F4 - Pernix F5
    za 01-jun. 11:00AfgeschermdFiks 6 - Tempo 5
    za 01-jun. 11:15Dijk, T (Tom) vanTempo C4 - Vriendenschaar (B) C1
    za 01-jun. 11:25Zwaan, R (Ron)Tempo D1 - Pernix D1
    za 01-jun. 12:00Westerduin, B (Brecht)Tempo A3 - ODO A2
    za 01-jun. 12:00Smit, M.E. (Marlies)Velocitas F2 - Tempo F2
    za 01-jun. 12:00AfgeschermdKorbis C3 - Tempo C3
    wo 05-jun. 20:00Aarsen, E. (Erik)Tempo MW1 - Fortissimo MW2
    wo 05-jun. 20:00Kroon, K (Kenny)Tempo MW3 - OVVO MW1
    za 08-jun. 09:00Kroon, K (Kenny)Tempo E6 - KZ Danaïden E4
    za 08-jun. 09:00Roelofs, A.A.A (Alex)Tempo E1 - Pernix E1
    za 08-jun. 09:15Mulder, T. (Tijmen)Tempo D2 - Korbis D2
    za 08-jun. 10:00Neut, E. (Esmee) van derTempo F2 - Fiks F2
    za 08-jun. 10:00Boom, J.W. (Jochem)Tempo E2 - Pernix E2
    za 08-jun. 10:15Zwaan, M. (Mart)Tempo C3 - VZOD C1
    za 08-jun. 10:15Visser, B (Benjamin)Korbis D1 - Tempo D1
    za 08-jun. 12:00Boon, Y.L. (Yoni)Korbis D6 - Tempo D4
    za 08-jun. 12:30Oijen, T (Thomas) vanTempo 6 - KZ Danaïden 7