Op zaterdag 19 september 2026 start de Grote Clubactie. Dit jaar doen wij natuurlijk ook weer mee en willen wij natuurlijk zoveel mogelijk loten verkopen!
Een lot kost €3 en van de opbrengst gaat maar liefst 85% (oftewel €2,55 per lot) naar onze club. De opbrengst van de afgelopen jaren is onder andere gebruikt voor de aanschaf van de airmountain naast de kantine en voor de aanschaf van materiaal voor de jeugd, maar ook is het besteed aan activiteiten gedurende het jaar en tijdens het jeugdkamp. Dit jaar zal de opbrengst wederom besteed worden aan de jeugd, met name aan leuke activiteiten en het opleiden van jeugdtrainers.
Natuurlijk mogen alle verkopers ook meedenken over wat we kunnen doen met de opbrengsten van deze actie. Laat al jullie ideeën dus vooral aan ons weten door een briefje in de JAC-ideeënbus te gooien! Deze vind je op de bar in onze kantine. Ideeën mogen natuurlijk ook altijd per mail (jac@kvtempo.nl) aan ons worden doorgegeven.
Is het verkopen van loten verplicht?
Nee, het verkopen van loten is zeker niet verplicht. Sommige kinderen vinden het vervelend om de loten te verkopen. Helemaal niet erg natuurlijk! Als elk jeugdlid echter alleen al aan zijn of haar ouders/verzorgers en misschien zelfs nog aan opa's, oma's, andere familieleden en/of buren een lot zou verkopen, levert dit al enorm veel geld op voor de club en kunnen we met elkaar meer leuke dingen doen. En wie weet winnen de kopers een mooie prijs!
Wat is de bedoeling?
Ieder jeugdlid ontvangt donderdag bij de training van zijn of haar trainer een keycord met daaraan een verkoopkaart. Op deze verkoopkaart staat een persoonlijke QR-code en wanneer kopers deze QR-code scannen, kunnen zij daarna online hun gegevens invullen om loten bij jou te kopen. Jij als verkoper geeft de koper daarna een deurzegel als diegene dat wil. Je kunt ook via WhatsApp jouw persoonlijke verkooplink delen, waarna kopers loten bij jou kunnen kopen.
Binnen in jouw verkoopkaart staat nogmaals uitgelegd hoe het verkopen van loten werkt en hier vind je ook informatie over hoe je online kunt zien hoeveel loten je verkocht hebt. Verkopen kan van zaterdag 19 september tot en met dinsdag 27 oktober.
Aan wie mag je verkopen?
Je mag de loten verkopen aan wie je maar wilt! Denk bijvoorbeeld aan familie, vrienden, buren, juffen en meesters. Daarnaast kun je langs de deuren of langs supporters op het veld gaan, zodat je zoveel mogelijk loten verkoopt. Let op: lotenkopers moeten wel 18 jaar of ouder zijn!
Verkoopprijzen
Natuurlijk maakt iedereen die een lot koopt kans op mooie prijzen, maar wisten jullie al dat er ook voor de verkopers mooie prijzen te verdienen zijn?
Iedereen die 25 loten of meer verkoopt, ontvangt een welverdiende medaille van de Grote Clubactie. Weet je 30 loten of meer te verkopen, dan krijg je naast deze medaille ook nog een andere prijs, namelijk een echte Tempo-goodiebag! Deze goodiebag zal bestaan uit een mooie linnen tas met daarin een handige bidon en een heerlijk zakje snoepjes. Verkoop je zelfs 40 loten of meer, dan ontvang je naast de medaille en de Tempo-goodiebag ook nog een cadeaubon van de Intertoys ter waarde van €10! Voor de drie beste verkopers van Tempo is er zelfs een extra mooie prijs. Die houden we alleen nog even geheim tot bij de prijsuitreiking…
Het is trouwens niet alleen leuk om zelf zoveel mogelijk loten te verkopen en zo dus toffe prijzen te verdienen, maar nog leuker is het om ook je teamgenoten aan te moedigen om hard hun best te doen bij de verkoop van loten! Er is namelijk ook een prijs voor het team dat gezamenlijk de meeste loten verkoopt. Dit team mag namelijk gezellig gaan bowlen op kosten van de club!
Wij hopen weer op een geweldig resultaat. Heel veel succes allemaal met de verkoop van de loten!
Vragen over de Grote Clubactie kunnen gesteld worden via de mail: jac@kvtempo.nl.