• Veldtraining 2022 update

  • Het seizoen gaat bijna starten! Volgende week starten de A, B (muv de B2, A3, A4), C en D met de trainingen.
     
    De E en F jeugd start op maandag 22 augustus.
    Het trainingsschema (HIER!) is bijgewerkt, er zijn enkele (kleine) wijzigingen gedaan.
    Ook voegden we het overzicht van de trainers toe.
    Voor de volledigheid staat dat schema ook hieronder.
     
    Het is helaas niet gelukt om voor alle teams 2 trainers te vinden (B2, G).
     
    Voor de A3 en de A4 is er geen trainer gevonden.
     
    In de week van 22 augustus overleggen we met het bestuur hoe deze situatie op te lossen.
    Mocht je een steentje willen bijdragen, weet ons te vinden! 
    We wensen iedereen veel plezier toe komend seizoen!
     
    Sportieve groet van de trainerscommissie,
     
     
    Arjan, Frank, Jeroen, Joyce en Janneke
     
    S1 Sanne Broeksma  Evelien de Feijter   
    S2 Terry Hereijgers Robin Aantjes  
    S3 Thomas Neurink  Jeffrey Koen Maurits de Vries
    S4 Rik Godeke    
    S5 Margriet Lemkes Marcel Haagsman trainingen om de week
           
    A1 Frank van der Voort  Bram de Feijter  Danielle Dekker
    A2 Yara Bruggeman Yoran Marck Kevin Baerveldt
    A3 Aïsha Keijman (alleen coachen)    
    A4 vacant     
           
    B1 Brecht Westerduin Noah Kuiper   
    B2 Dimar van Egmond vacant  
           
    C1 Pieter de Hoogd Wilco Nikkels Thom Zwaan
    C2 Arjan Baerveldt  Stijn Koersma   
    C3 Melody Tromp  Jasper van Arkel  
    C4 Jochem Boom Mathieu Melsen  
           
    D1 Jeroen van Wijngaarden Dyanne Haagsman   
    D2 Tess van Heusden  Maaike Roos  Michelle Poelmans
    D3 Carola Klaus  Raymond Santifort   
           
    E1 Tony Bruggeman  Edwin van Oostenrijk   
    E2 Sylvia Groeneveld  Eveline Jansen  
    E3 Johan van der Horst  Peter van der Hoven  Tijmen Mulder
    E4 Job Kuiper  Jens van der Waals   
    E5 Ivar Sanderse Damian Padding Tamara Molenaar
           
    F1 Maarten Dittmar  Maurits Jansen   
    F2 Wessel Kuiper  Bob Prikker  
    f3 Daphne den Heeten  Lotte Roos   
           
    Kangoeroes  Ester Zwanenburg Rianne Dijkman Brigit van Brenk 
        Sanne de Jong  Chantal Vervat
    G1 Niels Lankester  Lisa van Brenk   
    G2 Destiny de Graaf Kaylee Verkade  
      Julia Jansen  Jose Huls vacant
          vacant
    Trainingsgroep   Edwin Lankester