• Hartelijk welkom bij Korfbalvereniging Tempo!
  • Programma zaalseizoen

  • WedstrijddatumThuisteamUitteamRijders / InvallersDetails
    di 30-nov. 21:00HKC (U) MW2Tempo MW2
    wo 01-dec. 20:00Tempo MW1Luno MW1
    za 04-dec. 19:10Sparta (Zw) 1Tempo 1
    za 04-dec. 16:45LDODK/Rinsma Modeplein 3Tempo 2
    za 04-dec. 19:30Tempo 3HKC (Ha) 2
    za 04-dec. 18:20Tempo 4Die Haghe 3
    za 04-dec. 17:55Tempo 6Velocitas 6
    za 04-dec. 19:05Tempo 7Phoenix 5
    za 04-dec. 18:40KIOS (N) 5Tempo 8
    za 04-dec. 16:45Tempo 9Avanti/Post Makelaardij 6
    za 04-dec. 15:55Fortissimo 4Tempo 10
    za 04-dec. 15:05LDODK/Rinsma Modeplein A1Tempo A1
    za 04-dec. 14:30KIOS (N) A1Tempo A2Dion, Rick, Sitara, Tess
    za 04-dec. 15:35Tempo A3VEO A2
    za 04-dec. 12:00Velocitas A3Tempo A4Ruben, Tamara, Mart, Martine
    za 04-dec. 17:00Tempo B1Fortissimo B1
    za 04-dec. 16:20Madjoe B2Tempo B2Ouders: Mirre, Sasja en Dion
    za 04-dec. 15:45Tempo C1TOP/LITTA C1
    za 04-dec. 14:45Tempo C2KVS/Maritiem C1
    za 04-dec. 13:30KZ Danaïden C2Tempo C3
    za 04-dec. 14:35Tempo D2Avanti/Post Makelaardij D3
    za 04-dec. 12:00VEO D2Tempo D3Vienna, Fay, Fabiana
    za 04-dec. 10:00Madjoe E2Tempo E1Ouders v. Yinthe en Femke
    za 04-dec. 10:00KZ Danaïden E2Tempo E2Ouders v. Dorian en Julia
    za 04-dec. 10:00Tempo E3ESDO E1
    za 04-dec. 09:00Tempo E4TOP/LITTA E3
    za 04-dec. 09:00VEO E3Tempo E5Ouders v. Amy en Thijn
    za 04-dec. 10:00Tempo E6De Meervogels E2
    za 04-dec. 09:00Tempo F1Fiks F1
    za 04-dec. 12:30KIOS (N) F2Tempo F2Feya en Dante
    za 04-dec. 13:25Tempo F3KZ Danaïden F2
    za 04-dec. 12:05Tempo G3Merwede/Multiplaat G2
    za 04-dec. 12:35Fortuna/Delta Logistiek G2Tempo G3
    za 04-dec. 13:05Tempo G3KOAG G1
    di 07-dec. 21:00Unitas/Perspectief 1Tempo 1
    di 07-dec. 19:30Unitas/Perspectief 2Tempo 2
    wo 08-dec. 20:00Tempo MW1Korbatjo MW1
    vr 10-dec. 20:30AW/DTV MW1Tempo MW2
    za 11-dec. 19:45Tempo 1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1
    za 11-dec. 18:00Tempo 2Blauw-Wit (A) 3
    za 11-dec. 16:35Albatros 2Tempo 3
    za 11-dec. 13:00Sporting Trigon 3Tempo 4
    za 11-dec. 16:40Tempo 5HKC (U) 4
    za 11-dec. 18:20Fluks 4Tempo 6
    za 11-dec. 15:00Tempo 7Fluks 2
    za 11-dec. 19:50TOP/LITTA 9Tempo 8
    za 11-dec. 17:20Tempo 9KZ Danaïden 7
    za 11-dec. 16:10Tempo 10ESDO 4
    za 11-dec. 15:15Tempo A1DVO/Accountor A1
    za 11-dec. 13:05KZ Danaïden A1Tempo A2Daniek, Danique, Jasper, Bob
    za 11-dec. 15:55TOP/LITTA B1Tempo B1Ouders: Luna, Pim en Wessel
    za 11-dec. 14:05Tempo B2KIOS (N) B1
    za 11-dec. 16:30Fortuna/Delta Logistiek C1Tempo C1
    za 11-dec. 11:00TOP/LITTA C2Tempo C2
    za 11-dec. 14:00Tempo C3KIOS (N) C3
    za 11-dec. 10:00Phoenix D1Tempo D1Timo, Vince, Thijn
    za 11-dec. 13:00Tempo D2De Meervogels D4
    za 11-dec. 12:00Tempo D3Reeuwijk D1
    za 11-dec. 10:00Velocitas E1Tempo E1ouders v. Mats en Jack
    za 11-dec. 09:55Tempo E2Pernix E4
    za 11-dec. 09:00Gemini E1Tempo E3Ouders v. Mees en Tim. Afm: Femke. Inv: Marenthe
    za 11-dec. 09:00Tempo E4VEO E1
    za 11-dec. 09:00Tempo E5Fortuna/Delta Logistiek E7
    za 11-dec. 09:00Tempo E6Velocitas E4
    za 11-dec. 13:00Fluks E3Tempo E7Ouders v. Marijn en Laurens
    za 11-dec. 09:00TOP/LITTA F1Tempo F1Zoey en Jorg
    za 11-dec. 09:55Tempo F2Madjoe F2
    za 11-dec. 12:20VZOD F1Tempo F3Lotte en Mirthe
    za 11-dec. 12:15Dijkvogels G1Tempo G1
    za 11-dec. 13:30Tempo G1DVO/Accountor G1
    wo 15-dec. 20:00DeetosSnel MW1Tempo MW1
    za 18-dec. 16:30HKC (Ha) 1Tempo 1
    za 18-dec. 17:15DSC 3Tempo 2
    za 18-dec. 20:45Tempo 3Merwede/Multiplaat 2
    za 18-dec. 19:30Tempo 4GG/IJskoud de Beste 4
    za 18-dec. 15:25Atlantis 3Tempo 5
    za 18-dec. 18:20Tempo 8Fluks 3
    za 18-dec. 15:10Madjoe 4Tempo 9
    za 18-dec. 13:45Dalto/Klaverblad Verzekeringen A1Tempo A1Thom , Dyanne, Fleur, Stijn
    za 18-dec. 17:10Tempo A2Pernix A1
    za 18-dec. 16:00Tempo A3Gemini A1
    za 18-dec. 14:05KZ Danaïden A3Tempo A4Jordi, Wouter, Zoey, Emmee
    za 18-dec. 18:10Tempo B1Die Haghe B1
    za 18-dec. 16:30GG/IJskoud de Beste B2Tempo B2Ouders: Pim, Robin en Lieke
    za 18-dec. 15:00Tempo B3Vriendenschaar (B) B2
    za 18-dec. 14:00Tempo C1Die Haghe C1
    za 18-dec. 13:00Tempo C2IJsselvogels C1
    za 18-dec. 12:00Tempo D1TOP/LITTA D2
    za 18-dec. 12:00Pernix D2Tempo D2Jon, Yari, Jonathan
    za 18-dec. 14:55TOP/LITTA D6Tempo D3Eline Treur, Inaya, Carolijn
    za 18-dec. 10:00Tempo E1Fiks E1
    za 18-dec. 10:00Velocitas E2Tempo E2Ouders v. Ryan en Jinte
    za 18-dec. 09:00Tempo E3Synergo E3
    za 18-dec. 12:00TOP/LITTA E6Tempo E5Ouders v. Bas en Nina
    za 18-dec. 09:00Fiks E5Tempo E6Ouders v. Filein en Duco
    za 18-dec. 10:00Tempo E7Fiks E6
    za 18-dec. 09:00Tempo F1KZ Danaïden F1
    za 18-dec. 11:40Vitesse (Ba) G1Tempo G2
    za 18-dec. 12:40Tempo G2PKC/Vertom G1
    wo 22-dec. 20:00Tempo MW2Atlantis MW1
    za 08-jan. 19:45Tempo 1Nieuwerkerk 1
    za 08-jan. 18:00Tempo 2Nieuwerkerk 2
    za 08-jan. 15:20TOP/LITTA 10Tempo 6
    za 08-jan. 14:10TOP/LITTA 6Tempo 9
    za 08-jan. 17:00Tempo B3LYNX B1
    di 11-jan. 20:00Atlantis MW1Tempo MW2
    wo 12-jan. 20:00Tempo MW1Vitesse (Ba) MW1
    za 15-jan. 19:45Tempo 1Unitas/Perspectief 1
    za 15-jan. 18:00Tempo 2Unitas/Perspectief 2
    za 15-jan. 16:50Fortuna/Delta Logistiek 3Tempo 3
    za 15-jan. 14:00KVS/Maritiem 4Tempo 4
    za 15-jan. 16:35Tempo 5Aurora 2
    za 15-jan. 17:30Velocitas 5Tempo 8
    za 15-jan. 16:20Tempo 9TOP/LITTA 6
    za 15-jan. 15:10Tempo 10OVVO 5
    za 15-jan. 14:10Tempo A1DSC A1
    za 15-jan. 17:00Madjoe A1Tempo A2Tamara, Indi, Wilco, Arec
    za 15-jan. 14:00Tempo A4Pernix A4
    za 15-jan. 09:55KZ/Thermo4U B1Tempo B1Ouders: Mats, Renske en Aruna
    za 15-jan. 15:30Tempo B2KVA B1
    za 15-jan. 13:00ONDO (G) B4Tempo B3Ouders: Ivar, Tara en Marciano
    za 15-jan. 12:00GG/IJskoud de Beste C1Tempo C1
    za 15-jan. 11:20Achilles (Hg) C1Tempo C2
    za 15-jan. 13:00Tempo C3TOP/LITTA C6
    za 15-jan. 11:00KVS/Maritiem D1Tempo D1Mees, Christiaan, Tessa
    za 15-jan. 10:00Tempo D2Velocitas D2
    za 15-jan. 12:00Tempo D3Fluks D2
    za 15-jan. 09:00Tempo E2TOP/LITTA E5
    za 15-jan. 10:00Het Bosch E3Tempo E3Ouders v. Femke en Linde
    za 15-jan. 09:00Tempo E4KIOS (N) E2
    za 15-jan. 11:00Madjoe E4Tempo E7Ouders v. Saar en Sara
    za 15-jan. 10:00Pernix F1Tempo F1Davy en Elona
    za 15-jan. 09:00Tempo F2Velocitas F2
    za 15-jan. 10:00Madjoe F3Tempo F3Vieve en Kristian
    za 15-jan. 11:35Merwede/Multiplaat G2Tempo G3
    za 15-jan. 12:05Tempo G3Fortuna/Delta Logistiek G2
    wo 19-jan. 20:00Nova MW1Tempo MW2
    za 22-jan. 19:30Nieuwerkerk 1Tempo 1
    za 22-jan. 18:00Nieuwerkerk 2Tempo 2
    za 22-jan. 20:10Tempo 3Achilles (Hg) 4
    za 22-jan. 18:55Tempo 4De Meervogels 3
    za 22-jan. 17:20Tempo 5Fiducia 4
    za 22-jan. 17:20Madjoe 5Tempo 6
    za 22-jan. 18:30Tempo 7SDO (H) 1
    za 22-jan. 16:30Fiks 5Tempo 8
    za 22-jan. 16:10Tempo 9VEO 6
    za 22-jan. 17:45Tempo 10Atlantis 4
    za 22-jan. 16:35DOS '46 A1Tempo A1
    za 22-jan. 17:10Velocitas A1Tempo A2Dion, Rick, Sitara, Danique
    za 22-jan. 14:05Atlantis A1Tempo A3Dimar, Mathieu, Bitt, Larissa
    za 22-jan. 14:30Tempo B1Dalto/Klaverblad Verzekeringen B1
    za 22-jan. 14:35Haarlem B2Tempo B2Ouders: Melle, Tess en Sasja
    za 22-jan. 17:35Avanti/Post Makelaardij B6Tempo B3Ouders: Wessel, Isa en Elise
    za 22-jan. 16:45Tempo C1Avanti/Post Makelaardij C1
    za 22-jan. 15:45Tempo C2Excelsior (D) C1
    za 22-jan. 14:10Tempo D1Avanti/Post Makelaardij D1
    za 22-jan. 15:10Tempo D3Madjoe D3
    za 22-jan. 11:00TOP/LITTA E4Tempo E1Ouders v. Puck en Yinthe
    za 22-jan. 13:00Fluks E1Tempo E2Ouders v. Jamie en Dorian
    za 22-jan. 10:00Tempo E3Korbis E6
    za 22-jan. 09:00Tempo E4Pernix E5
    za 22-jan. 13:00TOP/LITTA E7Tempo E6Ouders v. Gijs en Leonie
    za 22-jan. 10:00Pernix F3Tempo F2Pim en Joke
    za 22-jan. 09:00Tempo F3Pernix F4
    za 22-jan. 12:00Tempo G1WION G1
    za 22-jan. 13:45Tempo G1DVO/Accountor G1
    wo 26-jan. 20:00Korbis MW1Tempo MW1
    wo 26-jan. 20:00Tempo MW2De Vinken MW1
    za 29-jan. 19:45Tempo 1Wageningen 1
    za 29-jan. 18:00Tempo 2Wageningen 2
    za 29-jan. 17:15RWA 2Tempo 3
    za 29-jan. 16:45IJsselvogels 3Tempo 4
    za 29-jan. 13:20Sporting West/Bonarius.com 4Tempo 5
    za 29-jan. 15:00Pernix 7Tempo 7
    za 29-jan. 12:35Refleks 8Tempo 9
    za 29-jan. 15:10Tweemaal Zes 5Tempo 10
    za 29-jan. 16:30Tempo A1Wageningen A1
    za 29-jan. 15:10Tempo A2Vriendenschaar (B) A1
    za 29-jan. 14:00Tempo A3SDO/Fiable A1
    za 29-jan. 18:40KIOS (N) A3Tempo A4Shao, Tim, Linde, Sharon
    za 29-jan. 12:10GG/IJskoud de Beste B1Tempo B1Ouders: Luna, Pim en Jens
    za 29-jan. 14:10Vriendenschaar (B) B2Tempo B3Ouders: Coen, Jayden en Tara
    za 29-jan. 12:00KZ/Thermo4U C1Tempo C1
    za 29-jan. 14:00Pernix C1Tempo C2
    za 29-jan. 13:00Tempo C3KVS/Maritiem C3
    za 29-jan. 14:30KIOS (N) D1Tempo D1Puk, Tayla, Evi
    za 29-jan. 12:00Tempo D2TOP/LITTA D5
    za 29-jan. 11:00LYNX D1Tempo D3Noor, Eline Klaus, Annika
    za 29-jan. 10:00Tempo E1KIOS (N) E1
    za 29-jan. 10:00Tempo E2Fiks E4
    za 29-jan. 10:00Fortissimo E2Tempo E3Ouders v. Bas en Mees
    za 29-jan. 13:15Avanti/Post Makelaardij E6Tempo E4Ouders v. Niek en Logan
    za 29-jan. 10:00Velocitas E3Tempo E5Ouders v. Valerie en Amy
    za 29-jan. 09:00Tempo E6Fluks E2
    za 29-jan. 09:00TOP/LITTA E8Tempo E7Ouders v. Teije en Lucien
    za 29-jan. 09:00Tempo F1KIOS (N) F1
    wo 02-feb. 20:00OVVO MW1Tempo MW2
    za 05-feb. 19:55GKV/Enomics 1Tempo 1
    za 05-feb. 18:10GKV/Enomics 2Tempo 2
    za 05-feb. 17:40Tempo 3Kinderdijk 2
    za 05-feb. 16:25Tempo 4Achilles (Hg) 5
    za 05-feb. 15:15Tempo 5EKVA 4
    za 05-feb. 18:50Tempo 6TOP/LITTA 10
    za 05-feb. 14:00Tempo 7Fiks 6
    za 05-feb. 20:45Pernix 6Tempo 8
    za 05-feb. 16:15SGV 2Tempo 10
    za 05-feb. 14:10AVO A1Tempo A1
    za 05-feb. 14:30Achilles (Hg) A1Tempo A2Daniek, Indi, Wilco, Arec
    za 05-feb. 12:00Fiducia A2Tempo A3Maik, Jochem, Maaike, Daphne
    za 05-feb. 18:10TOP/LITTA A6Tempo A4Lara, Tamara, Wouter, Jordi
    za 05-feb. 12:15Tempo B1SKF B1
    za 05-feb. 11:30SDO/Fiable B1Tempo B2Ouders: Mirre, Tim en Tess
    za 05-feb. 12:00LYNX B1Tempo B3Ouders: Wessel, Marciano en Yinthe
    za 05-feb. 13:30Tempo C1Refleks C1
    za 05-feb. 14:30Tempo C2Korbis C1
    za 05-feb. 15:15Avanti/Post Makelaardij C4Tempo C3
    za 05-feb. 11:00Fiks D1Tempo D1Jasmijn, Vince, Timo
    za 05-feb. 10:00Tempo D2KIOS (N) D3
    za 05-feb. 10:00KZ Danaïden E1Tempo E1Ouders v. Femke en Mats
    za 05-feb. 09:00Tempo E4Sporting Badhoevedorp E1
    za 05-feb. 10:00Pernix E3Tempo E5Ouders v. Bas en Thijn
    za 05-feb. 11:30KIOS (N) E3Tempo E7Ouders v. Laurens en Marijn
    za 05-feb. 09:00Tempo F1Velocitas F1
    za 05-feb. 09:00TOP/LITTA F3Tempo F2Dave en Maud
    za 05-feb. 09:00Tempo F3TOP/LITTA F4
    za 05-feb. 11:10Movado G1Tempo G3
    za 05-feb. 11:40Tempo G3PKC/Vertom G2
    za 05-feb. 12:10Merwede/Multiplaat G2Tempo G3
    wo 09-feb. 20:00Luno MW1Tempo MW1
    wo 09-feb. 20:00Tempo MW2HKC (U) MW2
    za 12-feb. 19:45Tempo 1Sparta (Zw) 1
    za 12-feb. 18:00Tempo 2LDODK/Rinsma Modeplein 3
    za 12-feb. 14:45HKC (Ha) 2Tempo 3
    za 12-feb. 15:25Die Haghe 3Tempo 4
    za 12-feb. 12:00Velocitas 6Tempo 6
    za 12-feb. 14:05Fiks 6Tempo 7
    za 12-feb. 16:30Tempo 8KIOS (N) 5
    za 12-feb. 14:55Avanti/Post Makelaardij 6Tempo 9
    za 12-feb. 15:15Tempo 10Fortissimo 4
    za 12-feb. 16:25Tempo A1LDODK/Rinsma Modeplein A1
    za 12-feb. 15:00Tempo A2KIOS (N) A1
    za 12-feb. 11:00VEO A2Tempo A3Eveline, Merel, Milan, Jasper
    za 12-feb. 14:00Tempo A4Velocitas A3
    za 12-feb. 16:00Fortissimo B1Tempo B1Ouders: Louka, Lotte en Mats
    za 12-feb. 14:00Tempo B2Madjoe B2
    za 12-feb. 13:55TOP/LITTA C1Tempo C1
    za 12-feb. 13:20KVS/Maritiem C1Tempo C2
    za 12-feb. 13:00Tempo C3KZ Danaïden C2
    za 12-feb. 14:15Avanti/Post Makelaardij D3Tempo D2Luuk, Yari, Yanick
    za 12-feb. 12:00Tempo D3VEO D2
    za 12-feb. 09:00Tempo E1Madjoe E2
    za 12-feb. 10:00Tempo E2KZ Danaïden E2
    za 12-feb. 10:00ESDO E1Tempo E3Ouders v. Tim en Femke
    za 12-feb. 09:00TOP/LITTA E3Tempo E4Ouders v. Twan en Fleur
    za 12-feb. 09:00Tempo E5VEO E3
    za 12-feb. 11:30De Meervogels E2Tempo E6Ouders v. Mieke en Filein
    za 12-feb. 11:00Fiks F1Tempo F1Tieme en Pim
    za 12-feb. 10:00Tempo F2KIOS (N) F2
    za 12-feb. 11:00KZ Danaïden F2Tempo F3Jelte en Mirthe
    za 12-feb. 11:30Nikantes G1Tempo G2
    za 12-feb. 13:30IJsselvogels G1Tempo G2
    wo 16-feb. 20:05Korbatjo MW1Tempo MW1
    wo 16-feb. 20:00Tempo MW2AW/DTV MW1
    za 19-feb. 19:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1Tempo 1
    za 19-feb. 13:10Blauw-Wit (A) 3Tempo 2
    za 19-feb. 18:45Tempo 3Albatros 2
    za 19-feb. 17:30Tempo 4Sporting Trigon 3
    za 19-feb. 17:10HKC (U) 4Tempo 5
    za 19-feb. 15:10Tempo 6Fluks 4
    za 19-feb. 15:15Fluks 2Tempo 7
    za 19-feb. 16:20Tempo 8TOP/LITTA 9
    za 19-feb. 14:05KZ Danaïden 7Tempo 9
    za 19-feb. 17:00ESDO 4Tempo 10
    za 19-feb. 13:35DVO/Accountor A1Tempo A1Rick, Jeroen, Sarah, Isa
    za 19-feb. 16:20Tempo A2KZ Danaïden A1
    za 19-feb. 14:00Tempo A3Fiducia A2
    za 19-feb. 15:05Tempo B1TOP/LITTA B1
    za 19-feb. 14:00Tempo C1Fortuna/Delta Logistiek C1
    za 19-feb. 13:00Tempo C2TOP/LITTA C2
    za 19-feb. 12:00Pernix C5Tempo C3
    za 19-feb. 12:00Tempo D1Phoenix D1
    za 19-feb. 12:15De Meervogels D4Tempo D2Yfke van Schagen, Elin, Feline
    za 19-feb. 11:10Reeuwijk D1Tempo D3Maartje, Vienna, Fay
    za 19-feb. 09:00Tempo E1Velocitas E1
    za 19-feb. 11:00Pernix E4Tempo E2Ouders v. Jinte en Julia
    za 19-feb. 09:00Tempo E3Gemini E1
    za 19-feb. 11:00VEO E1Tempo E4Ouders v. Emma en Niek
    za 19-feb. 10:00Fortuna/Delta Logistiek E7Tempo E5Ouders v. Nina en Valerie
    za 19-feb. 10:00Velocitas E4Tempo E6Ouders v. Duco en Gijs
    za 19-feb. 10:00Tempo E7Fluks E3
    za 19-feb. 09:00Tempo F1TOP/LITTA F1
    za 19-feb. 10:00Madjoe F2Tempo F2Feya en Dante
    za 19-feb. 10:00Tempo F3VZOD F1
    za 19-feb. 13:30WION G1Tempo G1
    za 19-feb. 15:15DVO/Accountor G1Tempo G1
    za 19-feb. 16:00Dijkvogels G1Tempo G1
    wo 23-feb. 20:00Tempo MW1Reeuwijk MW1
    za 05-mrt. 20:00Wageningen 1Tempo 1
    za 05-mrt. 18:10Wageningen 2Tempo 2
    za 05-mrt. 16:25Wageningen A1Tempo A1Thom, Dyanne, Fleur, Stijn
    za 05-mrt. 14:10Tempo B1GG/IJskoud de Beste B1
    za 05-mrt. 15:30KIOS (N) B1Tempo B2Ouders: Melle, Pim en Lieke
    za 05-mrt. 13:30KIOS (N) C3Tempo C3
    za 05-mrt. 12:00Korbis E6Tempo E3Ouders v. Linde en Mees
    wo 09-mrt. 20:00Tempo MW1DeetosSnel MW1
    za 12-mrt. 20:00Tempo 1HKC (Ha) 1
    za 12-mrt. 18:15Tempo 2DSC 3
    za 12-mrt. 16:30Merwede/Multiplaat 2Tempo 3
    za 12-mrt. 18:15GG/IJskoud de Beste 4Tempo 4
    za 12-mrt. 15:10Tempo 5Atlantis 3
    za 12-mrt. 16:20Tempo 7TOP/LITTA 8
    za 12-mrt. 16:25Fluks 3Tempo 8
    za 12-mrt. 17:30Tempo 9Madjoe 4
    za 12-mrt. 16:40Tempo A1Dalto/Klaverblad Verzekeringen A1
    za 12-mrt. 13:00Pernix A1Tempo A2Arec, Rick, Tamara, Tess
    za 12-mrt. 11:50Gemini A1Tempo A3Dimar, Maik, Kiki, Britt
    za 12-mrt. 14:00Tempo A4KZ Danaïden A3
    za 12-mrt. 14:45Die Haghe B1Tempo B1Ouders: Luna, Job en Renske
    za 12-mrt. 15:30Tempo B2GG/IJskoud de Beste B2
    za 12-mrt. 14:30Tempo B3Avanti/Post Makelaardij B6
    za 12-mrt. 11:15Die Haghe C1Tempo C1
    za 12-mrt. 13:10IJsselvogels C1Tempo C2
    za 12-mrt. 13:00Tempo C3Pernix C5
    za 12-mrt. 11:00TOP/LITTA D2Tempo D1Mees, Thijn, Christiaan
    za 12-mrt. 12:00Tempo D2Pernix D2
    za 12-mrt. 10:00Tempo D3TOP/LITTA D6
    za 12-mrt. 14:00Fiks E1Tempo E1Ouders v. Jack en Puck
    za 12-mrt. 09:00Tempo E2Velocitas E2
    za 12-mrt. 10:00Synergo E3Tempo E3Ouders v. Tim en Bas
    za 12-mrt. 09:00Tempo E5TOP/LITTA E6
    za 12-mrt. 09:00Tempo E6Fiks E5
    za 12-mrt. 14:00Fiks E6Tempo E7Ouders v. Saar en Sara
    za 12-mrt. 10:00KZ Danaïden F1Tempo F1Zoey en Jorg
    wo 16-mrt. 20:45Vitesse (Ba) MW1Tempo MW1
    za 19-mrt. 16:40Tempo 3Fortuna/Delta Logistiek 3
    za 19-mrt. 15:25Tempo 4KVS/Maritiem 4
    za 19-mrt. 17:05Aurora 2Tempo 5
    za 19-mrt. 17:50Tempo 6KZ Danaïden 9
    za 19-mrt. 17:05TOP/LITTA 8Tempo 7
    za 19-mrt. 18:25Tempo 8Velocitas 5
    za 19-mrt. 19:15OVVO 5Tempo 10
    za 19-mrt. 16:30DSC A1Tempo A1
    za 19-mrt. 13:00Tempo A2Madjoe A1
    za 19-mrt. 17:15Tempo A3VIKO A1
    za 19-mrt. 15:00Pernix A4Tempo A4Ruben, Mart, Zoey, Martine
    za 19-mrt. 14:10Tempo B1KZ/Thermo4U B1
    za 19-mrt. 15:55KVA B1Tempo B2Ouders: Robin, Mirre en Dion
    za 19-mrt. 16:15Tempo B3ONDO (G) B4
    za 19-mrt. 15:15Tempo C1GG/IJskoud de Beste C1
    za 19-mrt. 14:15Tempo C2Achilles (Hg) C1
    za 19-mrt. 14:00TOP/LITTA C6Tempo C3
    za 19-mrt. 12:00Tempo D1KVS/Maritiem D1
    za 19-mrt. 11:30Velocitas D2Tempo D2Senne, Yfke van Nassau, Jon
    za 19-mrt. 13:10Fluks D2Tempo D3Fabianna, Eline Treur, Inaya
    za 19-mrt. 13:00TOP/LITTA E5Tempo E2Ouders v. Jamie en Ryan
    za 19-mrt. 09:00Tempo E3Het Bosch E3
    za 19-mrt. 12:30KIOS (N) E2Tempo E4Ouders v. Logan en Twan
    za 19-mrt. 09:00Tempo E7Madjoe E4
    za 19-mrt. 10:00Tempo F1Pernix F1
    za 19-mrt. 10:30Velocitas F2Tempo F2Pim en Joke
    za 19-mrt. 10:00Tempo F3Madjoe F3
    za 19-mrt. 11:10KOAG G1Tempo G3
    za 19-mrt. 11:40Tempo G3Movado G1
    wo 23-mrt. 20:00Tempo MW2Nova MW1
    za 26-mrt. 15:30Achilles (Hg) 4Tempo 3
    za 26-mrt. 16:15De Meervogels 3Tempo 4
    za 26-mrt. 17:10Fiducia 4Tempo 5
    za 26-mrt. 16:20Tempo 6Madjoe 5
    za 26-mrt. 14:00SDO (H) 1Tempo 7
    za 26-mrt. 15:10Tempo 8Fiks 5
    za 26-mrt. 16:30VEO 6Tempo 9
    za 26-mrt. 13:00Atlantis 4Tempo 10
    za 26-mrt. 15:30Tempo A1DOS '46 A1
    za 26-mrt. 14:10Tempo A2Velocitas A1
    za 26-mrt. 14:00Tempo A3Atlantis A1
    za 26-mrt. 10:40Dalto/Klaverblad Verzekeringen B1Tempo B1Ouders: Louka, Pim en Wessel
    za 26-mrt. 13:00Tempo B2Haarlem B2
    za 26-mrt. 12:00Tempo B3Madjoe B4
    za 26-mrt. 11:45Avanti/Post Makelaardij C1Tempo C1
    za 26-mrt. 12:00Excelsior (D) C1Tempo C2
    za 26-mrt. 12:00Avanti/Post Makelaardij D1Tempo D1Tessa, Puk, Tayla
    za 26-mrt. 11:00Madjoe D3Tempo D3Carolijn, Noor, Eline Klaus
    za 26-mrt. 10:00Tempo E1TOP/LITTA E4
    za 26-mrt. 09:00Tempo E2Fluks E1
    za 26-mrt. 11:00Pernix E5Tempo E4Ouders v. Emma en Niek
    za 26-mrt. 10:00Tempo E6TOP/LITTA E7
    za 26-mrt. 09:00Tempo F2Pernix F3
    za 26-mrt. 10:00Pernix F4Tempo F3Lotte en Vieve
    za 26-mrt. 11:00Tempo G2Dijkvogels G2
    za 26-mrt. 12:30Tempo G2Vitesse (Ba) G1
    wo 30-mrt. 20:00Tempo MW1Korbis MW1
    wo 30-mrt. 20:00De Vinken MW1Tempo MW2
    za 02-apr. 18:25Tempo 3RWA 2
    za 02-apr. 17:10Tempo 4IJsselvogels 3
    za 02-apr. 16:00Tempo 5Sporting West/Bonarius.com 4
    za 02-apr. 17:30Tempo 7Pernix 7
    za 02-apr. 16:20Tempo 9Refleks 8
    za 02-apr. 15:10Tempo 10Tweemaal Zes 5
    za 02-apr. 12:40Vriendenschaar (B) A1Tempo A2Dian, Bob, Sitara, Daniek
    za 02-apr. 13:50SDO/Fiable A1Tempo A3Mathieu, Jochem, Eveline, Merel
    za 02-apr. 14:00Tempo A4KIOS (N) A3
    za 02-apr. 14:00Madjoe B4Tempo B3Ouders: Isa, Elise en Ivar
    za 02-apr. 15:00Tempo C1KZ/Thermo4U C1
    za 02-apr. 14:00Tempo C2Pernix C1
    za 02-apr. 15:00KVS/Maritiem C3Tempo C3
    za 02-apr. 13:00Tempo D1KIOS (N) D1
    za 02-apr. 12:10TOP/LITTA D5Tempo D2Yanick, Jonathan, Luuk
    za 02-apr. 12:00Tempo D3LYNX D1
    za 02-apr. 12:30KIOS (N) E1Tempo E1Ouders v. Yinthe en Femke
    za 02-apr. 09:00Fiks E4Tempo E2Ouders v. Dorian en Julia
    za 02-apr. 09:00Tempo E3Fortissimo E2
    za 02-apr. 10:00Tempo E4Avanti/Post Makelaardij E6
    za 02-apr. 09:00Tempo E5Velocitas E3
    za 02-apr. 12:00Fluks E2Tempo E6Ouders v. Leonie en MIeke
    za 02-apr. 10:00Tempo E7TOP/LITTA E8
    za 02-apr. 12:30KIOS (N) F1Tempo F1Davy en Elona
    za 02-apr. 14:30Tempo G1WION G1
    za 02-apr. 15:40Tempo G1Dijkvogels G1