• Hartelijk welkom bij Korfbalvereniging Tempo!
  • Programma veldseizoen

  • WedstrijddatumThuisteamUitteamRijders / InvallersDetails
    wo 18-mei. 20:00Tempo MW1De Vinken MW2
    wo 18-mei. 20:00Tempo MW2AW/DTV MW1
    do 19-mei. 19:00KVS/Maritiem A1Tempo A2Isa, Daniek, Dion en Rick
    za 21-mei. 15:30Tempo 1Heerenveen 1
    za 21-mei. 14:00Tempo 2Nic. 3
    za 21-mei. 12:30Achilles (Hg) 3Tempo 3
    za 21-mei. 11:00Pernix 3Tempo 4
    za 21-mei. 14:00Sporting West/Bonarius.com 4Tempo 5
    za 21-mei. 12:30Tempo 6Phoenix 5
    za 21-mei. 17:00TOP/LITTA 9Tempo 8
    za 21-mei. 14:00Tempo 9Avanti/Post Makelaardij 6
    za 21-mei. 12:30Tempo A1DVO/Accountor A1
    za 21-mei. 11:00Achilles (Hg) A1Tempo A2Wilco, Jasper, Sitara en Danique
    za 21-mei. 11:30Tempo A3Fiks A2
    za 21-mei. 17:00TOP/LITTA A6Tempo A4Tamara, Sharon, Jordi en Mart
    za 21-mei. 10:00Die Haghe B1Tempo B1Ouders: Wessel, Mats, Louka en Luna
    za 21-mei. 12:45Tempo B2Haarlem B1
    za 21-mei. 11:30Tempo B3Madjoe B4
    za 21-mei. 10:00De Meervogels C1Tempo C1ouders Kian, Marit, Janne
    za 21-mei. 10:20Dalto/Klaverblad Verzekeringen C2Tempo C2ouders Bram, Koen, Damian, Suzanne
    za 21-mei. 10:30Phoenix C3Tempo C3Ouders Karlijn, Shayenna, Tessa W
    za 21-mei. 13:00De Meervogels D1Tempo D1Vince, Thijn, Christiaan
    za 21-mei. 10:30Tempo D2KIOS (N) D2
    za 21-mei. 09:10Fluks D2Tempo D3Fay, Fabianna, Eline Treur
    za 21-mei. 11:30Velocitas E1Tempo E1Ouders v. Femke en Puck
    za 21-mei. 10:30Tempo E2KZ Danaïden E2
    za 21-mei. 10:00TOP/LITTA E6Tempo E3Ouders v. Mees en Tim
    za 21-mei. 09:30Tempo E4Fluks E2
    za 21-mei. 10:30Vriendenschaar (B) E1Tempo E5Ouders v. Bas en Nina
    za 21-mei. 11:00Madjoe E4Tempo E6Ouders v. Mieke en Leonie
    za 21-mei. 09:00Fluks E4Tempo E7Ouders v. Saar en Lucien
    za 21-mei. 09:30Tempo F1TOP/LITTA F1
    za 21-mei. 11:00KIOS (N) F3Tempo F2
    za 21-mei. 10:30Tempo F3Fiks F2
    wo 25-mei. 20:00Tempo 6Korbis 4
    wo 25-mei. 20:00Oranje Nassau MW1Tempo MW1
    wo 25-mei. 20:15HKC (U) MW2Tempo MW2
    za 28-mei. 15:30Oost-Arnhem 1Tempo 1
    za 28-mei. 14:00Oost-Arnhem 2Tempo 2
    za 28-mei. 11:00Tempo 3KZ Danaïden 2
    za 28-mei. 14:00Tempo 4VEO 4
    za 28-mei. 12:30Tempo 5Swift (A) 4
    za 28-mei. 15:00Phoenix 5Tempo 6
    za 28-mei. 13:00Velocitas 6Tempo 7
    za 28-mei. 14:00Tempo 8TOP/LITTA 9
    za 28-mei. 17:15Avanti/Post Makelaardij 6Tempo 9
    za 28-mei. 14:30DOS '46 A1Tempo A1
    za 28-mei. 10:00Tempo A2KZ Danaïden A1
    za 28-mei. 10:30Fiks A2Tempo A3Maaike, Kiki, Maik en Jochem
    za 28-mei. 12:30Tempo A4TOP/LITTA A6
    za 28-mei. 11:30Tempo B1GG/IJskoud de Beste B1
    za 28-mei. 10:15Haarlem B1Tempo B2Ouders: Tess, Dion, Daphne en Lieke
    za 28-mei. 11:00Madjoe B4Tempo B3Ouders: Wessel, Marciano, Elise en Coen
    za 28-mei. 10:30Tempo C1GG/IJskoud de Beste C1
    za 28-mei. 11:30Tempo C2Dalto/Klaverblad Verzekeringen C2
    za 28-mei. 12:30Tempo C3Phoenix C3
    za 28-mei. 09:30Tempo D1De Meervogels D1
    za 28-mei. 11:00KIOS (N) D2Tempo D2Yfke, Jon, Rink
    za 28-mei. 11:30Tempo D3Fluks D2
    za 28-mei. 10:30Tempo E1Velocitas E1
    za 28-mei. 12:15KZ Danaïden E2Tempo E2Ouders v. Julia en Jamie
    za 28-mei. 09:30Tempo E3TOP/LITTA E6
    za 28-mei. 10:00Fluks E2Tempo E4Ouders v. Emma en Fleur
    za 28-mei. 09:30Tempo E5Vriendenschaar (B) E1
    za 28-mei. 09:30Tempo E6Madjoe E4
    za 28-mei. 09:00Tempo E7Fluks E4
    za 28-mei. 11:00TOP/LITTA F1Tempo F1
    za 28-mei. 09:30Tempo F2KIOS (N) F3
    za 28-mei. 09:30Fiks F2Tempo F3
    za 28-mei. 13:15Dijkvogels G1Tempo G1
    za 28-mei. 14:30Tempo G1WION G1
    za 28-mei. 11:30Tempo G3Fortuna/Delta Logistiek G2
    za 28-mei. 12:30PKC/Vertom G2Tempo G3
    ma 30-mei. 19:00Refleks C1Tempo C1ouders Diva, Benthe, Sophie
    do 02-jun. 19:00TOP/LITTA B1Tempo B1Ouders: Aruna, Pim, Jens en Mats
    do 02-jun. 18:30GG/IJskoud de Beste D1Tempo D1Jasmijn, Evi, Mees
    za 04-jun. 12:30Tempo A1AVO A1
    di 07-jun. 20:00Atlantis MW1Tempo MW1
    wo 08-jun. 20:00Tempo 7Velocitas 6
    do 09-jun. 20:15VIKO MW1Tempo MW2
    za 11-jun. 16:00De Meervogels 1Tempo 1
    za 11-jun. 14:30De Meervogels 2Tempo 2
    za 11-jun. 11:00Tempo 3TOP/LITTA 4
    za 11-jun. 12:30Tempo 4Achilles (Hg) 4
    za 11-jun. 14:30Tempo 5De Meervogels 5
    za 11-jun. 12:45Korbis 4Tempo 6
    za 11-jun. 13:00Tempo 7Fluks 4
    za 11-jun. 15:30SDO (H) 1Tempo 8
    za 11-jun. 15:15VEO 6Tempo 9
    za 11-jun. 15:15LDODK/Rinsma Modeplein A1Tempo A1
    za 11-jun. 10:00Tempo A2Pernix A1
    za 11-jun. 11:00KIOS (N) A2Tempo A3Britt, Eveline, Jasper en Mathieu
    za 11-jun. 14:00Tempo A4KIOS (N) A3
    za 11-jun. 11:30Tempo B1KZ Danaïden B1
    za 11-jun. 11:15TOP/LITTA B2Tempo B2Ouders: Robin, Melle, Tim en Pim
    za 11-jun. 13:30Tempo B3Velocitas B3
    za 11-jun. 11:30Tempo C1TOP/LITTA C1
    za 11-jun. 10:30Tempo C2Synergo C1
    za 11-jun. 11:30Reeuwijk C1Tempo C3ouders Tessa de H, Benthe, Sebastiaan
    za 11-jun. 12:30Tempo D1GG/IJskoud de Beste D1
    za 11-jun. 09:30Tempo D2TOP/LITTA D3
    za 11-jun. 10:15Madjoe D3Tempo D3Inaya, Carolijn, Noor
    za 11-jun. 09:30Fiks E2Tempo E1Ouders v. Mats en Jack
    za 11-jun. 09:30Tempo E2TOP/LITTA E3
    za 11-jun. 10:30Tempo E3KIOS (N) E2
    za 11-jun. 09:30Tempo E4Fiks E4
    za 11-jun. 11:30Velocitas E4Tempo E5Ouders v. Valerie en Thijn
    za 11-jun. 11:00TOP/LITTA E8Tempo E6Ouders v. Gijs en Filein
    za 11-jun. 09:30Tempo E7KIOS (N) E3
    za 11-jun. 10:30Tempo F1Pernix F1
    za 11-jun. 09:00KZ Danaïden F2Tempo F2
    za 11-jun. 09:30Tempo F3VZOD F1
    wo 15-jun. 20:00Tempo MW1MIA MW1
    wo 15-jun. 20:00Tempo MW2Vriendenschaar (B) MW1
    za 18-jun. 15:30Tempo 1Wageningen 1
    za 18-jun. 14:00Tempo 2Wageningen 2
    za 18-jun. 11:00DES (D) 2Tempo 3
    za 18-jun. 15:00Avanti/Post Makelaardij 4Tempo 4
    za 18-jun. 15:30Madjoe 3Tempo 5
    za 18-jun. 12:30Tempo 6Thor (H) 3
    za 18-jun. 14:00TOP/LITTA 10Tempo 7
    za 18-jun. 12:00Tempo 8Fiks 7
    za 18-jun. 13:30Tempo 9Refleks 8
    za 18-jun. 11:30Refleks A1Tempo A2Indi, Isa, Arec en Bob
    za 18-jun. 12:30Tempo A3KZ Danaïden A2
    za 18-jun. 12:40Atlantis A2Tempo A4Zoey, Martine, Wouter en Ruben
    za 18-jun. 11:15Tempo B2Madjoe B1
    za 18-jun. 10:15Haarlem B3Tempo B3Ouders: Jayden, Ivar, Yinthe en Isa
    za 18-jun. 11:15KIOS (N) C1Tempo C2ouders Roos, Hieke, Alicia, Lyza
    za 18-jun. 11:00Tempo C3Vriendenschaar (B) C1
    za 18-jun. 10:00Dindoa D1Tempo D1Tessa, Puk, Tayla
    za 18-jun. 11:00Fiks D2Tempo D2Jonathan, Luuk, Yari
    za 18-jun. 10:00Tempo D3TOP/LITTA D5
    za 18-jun. 09:30Tempo E1Pernix E1
    za 18-jun. 12:00Pernix E4Tempo E2Ouders v. Jinte en Jamie
    za 18-jun. 09:30Fiks E5Tempo E3Ouders v. Bas en Linde
    za 18-jun. 11:00TOP/LITTA E5Tempo E4Ouders v. Niek en Logan
    za 18-jun. 10:30Tempo E5Korbis E4
    za 18-jun. 09:30Tempo E6Pernix E5
    za 18-jun. 10:45Fiks E6Tempo E7Ouders v. Laurens en Sara
    za 18-jun. 09:30Fiks F1Tempo F1
    za 18-jun. 10:30Tempo F2Pernix F3
    za 18-jun. 11:00Pernix F4Tempo F3