• Rijdersschema

    Het rijdersschema staat per wedstrijd weergegeven. Daarnaast wordt per seizoen eenmalig het totaal in dit schema geplaatst. Ruilen kan in onderling overleg. 

    Voor onderstaande teams zijn de rijdersschema's bekend. Zodra de rijdersschema's van de andere teams bekend worden zullen ze worden toegevoegd.

    Rijdersschema A-teams  
    A1  
    zaterdag 17 september 2022 Jeroen, Renske, Danique, Isa
    zaterdag 8 oktober 2022 Louka, Jasper, Wessel, Dyanne
    zaterdag 22 oktober 2022 Job, Dyanne, Pim, Renske
    zaterdag 29 oktober 2022 Isa, Jeroen, Danique, Pim
       
    A2  
    zaterdag 17 september 2022 Arec, Jens, Tess, Daphne G.
    zaterdag 8 oktober 2022 Mats, Luna, Tarai, Bob
    zaterdag 22 oktober 2022 Dion, Dion, Daniek, Daphne H.
    zaterdag 29 oktober 2022 Jens, Mats, Tess, Tarai
       
    A3  
    zaterdag 10 september 2022 Mirre, Milan, Jasper
    zaterdag 8 oktober 2022 Maik, Lieke, Tess
    zaterdag 15 oktober 2022 Mathieu, Tim, Eveline
       
    A4  
    zaterdag 17 september 2022 Isa, Linde, Coen
    zaterdag 1 oktober 2022 Ivar, Mart, Sasja
    zaterdag 15 oktober 2022 Wouter, Flora, Isa
       
       
    Rijdersschema B-teams  
    B1  
    zaterdag 10 september 2022 Vertrek 11.15 ouders: Lotte, Marit, Pim en Bent
    zaterdag 24 september 2022 Vertrek 0930 ouders: Dylan, Kian, Aruna en Sophie
    zaterdag 8 oktober 2022 Vertrek 11.00 ouders: Janne, Lotte, Pim en Bent
    zaterdag 15 oktober 2022 Vertrek 09.45 ouders: Marit, Dylan, Kian en Aruna
       
    B2  
    zaterdag 10 september 2022 Vertrek 09.45 ouders: Jayden, Sebastiaan, Lyza en Tara
    zaterdag 8 oktober 2022 Vertrek 10.00 ouders: Damian, Wessel, Damian en Suzanne
    zaterdag 15 oktober 2022 Vertrek 10.30 ouders: Lyza, Tara, Ryan en Bram
       
       
    Rijdersschema C-teams  
    C1  
    zaterdag 10 september 2022 Vince, Maurits, Alicia, Benthe
    zaterdag 8 oktober 2022 Stan, Splinter, Diva, Evi
    zaterdag 15 oktober 2022 Vince, Diva, Maurits, Alicia
       
    C2  
    zaterdag 17 september 2022 Timo, Mees, Jasmijn, Tayla
    zaterdag 24 september 2022 Mees, Thijn, Koen, Tessa
    zaterdag 1 oktober 2022 Luuk, Rink, Roos, Hieke
       
    C3  
    zaterdag 17 september 2022 Cas, Jon, Karlijn, Annika
    zaterdag 24 september 2022 Annika, Karlijn, Luuk, Cas
    zaterdag 1 oktober 2022 Luuk, Yfke, Tessa, Elin
       
    C4  
    zaterdag 10 september 2022 Vienna, Tessa d. H, Lieke, Julia
    zaterdag 8 oktober 2022 Evi, Eline, Noor, Laura
    zaterdag 15 oktober 2022 Julia, Evi, Vienna, Lieke
       
       
    Rijdersschema D-teams  
    D1  
    zaterdag 17 september 2022 Mats Neering, Yfke van Nassau, Puck Stichter, vertrek 11:30 uur
    zaterdag 24 september 2022 Senne le Febre, Fabiana Stigter, Yinthe Zwaard, vertrek 10:45 uur
    zaterdag 8 oktober 2022 Jonathan Bois, Christiaan Konijn, Pelle Kranenburg, vertrek 08:15 uur
       
    D2  
    zaterdag 10 september 2022 Yanick Agaatz, Jack Blom, Luuk Booister, vertrek 11:30 uur
    zaterdag 24 september 2022 Donavey Duurham, Atari van Heeten, Carolijn Goedbloed, vertrek 09:30 uur
    zaterdag 8 oktober 2022 Inaya Groeneveld, Jinthe v/d Horst, Fay Janssen, vertrek 10:50 uur
       
    D3  
    zaterdag 10 september 2022 Lucien Hilbelink, Teije Jansen, Logan Otto, vertrek 08:30 uur
    zaterdag 24 september 2022 Marijn Rombout, Twan Santifort, Nina Drenthe, vertrek 10:00 uur
    zaterdag 8 oktober 2022 Linde Kuijlenborg, Fleur Klaus, Femke Koster. Vertrek 08:00 uur
       
       
    Rijdersschema E-teams  
    E1  
    zaterdag 17 september 2022 Ouders van Jamie en Julia
    zaterdag 1 oktober 2022 Ouders van Femke en Jorg
    zaterdag 15 oktober 2022 Ouders van Ryan en Jamie
       
    E2  
    zaterdag 10 september 2022 Ouders van Mees en Dorian
    zaterdag 24 september 2022 Ouders van Davy en Feya
    zaterdag 8 oktober 2022 Ouders van Elona en Tieme
       
    E3  
    zaterdag 10 september 2022 Ouders van Gijs en Bas G
    zaterdag 8 oktober 2022 Ouders van Bas H en Pim
    zaterdag 15 oktober 2022 Ouders van Tim en Thijn
       
    E4  
    zaterdag 17 september 2022 Ouders van Sara en Duco
    zaterdag 24 september 2022 Ouders van Pim en Laurens
    zaterdag 1 oktober 2022 Ouders van Mieke en Saar
       
    E5  
    zaterdag 17 september 2022 Ouders van Filein en Lotte
    zaterdag 24 september 2022 Ouders van Bente en Maud
    zaterdag 1 oktober 2022 Ouders van Kristian en Jelte
       
       
    Rijdersschema F-teams  
    F1  
    zaterdag 10 september 2022 Ouders van Zoey en Joke
    zaterdag 8 oktober 2022 Ouders van Zoey en Mirthe
    zaterdag 15 oktober 2022 Ouders van Zoey en Vieve
       
    F2  
    zaterdag 10 september 2022 Ouders van Renesmee en Britta
    zaterdag 24 september 2022 Ouders van Dave en Stan
    zaterdag 22 oktober 2022 Ouders van Lieke en Job
       
    F3  
    zaterdag 17 september 2022 Ouders van Lizzy, Lieke en Jamie
    zaterdag 1 oktober 2022 Ouders van Ivy, Lisa en Ranomi
    zaterdag 8 oktober 2022 Ouders van Isa, Lizzy en Lieke