• Hartelijk welkom bij Korfbalvereniging Tempo!
  • Rijdersschema

    Het rijdersschema staat per wedstrijd weergegeven. Daarnaast wordt per seizoen eenmalig het totaal in dit schema geplaatst. Ruilen kan in onderling overleg. 

    Voor onderstaande teams zijn de rijdersschema's bekend. Zodra de rijdersschema's van de andere teams bekend worden zullen ze worden toegevoegd.

    Rijdersschema A-Junioren

    a1: 23-apr Tess, Fleur, Rick en Jeroen
         
    a2 14-mei Isa, Daniek, Dion en Rick
      21-mei Wilco, Jasper, Sitara, Danique
      18-jun Indi, Arec, Bob en Isa
         
    a3 14-mei Daphne, Larissa, Milan en Dimar
      28-mei Maaike, Kiki, Maik en Jochem
      11-jun Jasper, Mathieu, Britt en Eveline
         
    a4 23-apr Shao, Tim, Emmee en Linde
      21-mei Tamara, Sharon, Jordi en Mart
      18-jun Zoey, Martine, Wouter en Ruben

     

    Rijderschema B-aspiranten

     

    B1

    za 14-mei. 11:00

    Fortuna/Delta Logistiek B1

    Tempo B1

    Ouders: Jens, Job, Renske en Lott

    za 21-mei. 11:00

    Die Haghe B1

    Tempo B1

    Ouders: Wessel, Mats, Louka en Lun

    za 04-jun. 11:00

    TOP/LITTA B1

    Tempo B1

    Ouders: Aruna, Pim, Jens en Mat

     B2

    za 14-mei. 13:15

    Madjoe B1

    Tempo B2

    Ouders: Melle, Pim, Mirre en Sasja

    za 28-mei. 10:15

    Haarlem B1

    Tempo B2

    Ouders: Tim, Dion, Sasja en Liek

    za 11-jun. 11:15

    TOP/LITTA B2

    Tempo B2

    Ouders: Robin, Melle, Tess en Pi

    B3

    za 23-apr. 10:30

    Velocitas B3

    Tempo B3

    Ouders: Ivar, Jayden, Yinthe en Isa

    za 28-mei. 11:00

    Madjoe B4

    Tempo B3

    Ouders: Wessel, Marciano, Elise en Coen

    za 18-jun. 10:15

    Haarlem B3

    Tempo B3

    Ouders: Jayden, Ivar, Yinthe en Isa

     

     

    Rijderschema C-aspiranten

    C1    
    14 mei   10.00 uur      Fortuna/Delta Logistiek Delft              vertrektijd 08.45 uur ouders Bent, Jenne, Diva
    21 mei   10.00 uur     Meervogels Zoetermeer                       vertrektijd 09.00 uur ouders Kian, Marit, Janne
    04 juni    11.00 uur     Refleks Rijswijk                                    vertrektijd 10.00 uur ouders Splinter, Benthe, Sophie
         
    C2    
    23 april  10.00 uur     Synergo Utrecht vertrektijd 08.45 uur ouders Luuk, Maurits, Ryan, Jasmijn
     21 mei    10.20 uur     Dalto/Klaverblad Driebergen vertrektijd 09.00 uur ouders Bram, Koen, Damian, Suzanne
     18 juni    11.15 uur     Kios Nieuw Vennep  vertrektijd 10.00 uur ouders Roos, Hieke, Alicia, Lyza
         
    C3    
    14 mei  09.45 uur   Vriendenschaar Bodegraven vertrektijd 08.50 uur ouders Luuk, Cas, Sebastiaan
    21 mei   10.30 uur   Phoenix Zoetermeer  vertrektijd 09.30 uur ouders Karlijn, Shayenna, Tessa W.
    11 juni   11.30 uur    KV Reeuwijk vertrektijd 10.30 uur ouders Tessa de H, Benthe, Sebastiaan

     

    Rijderschema D-pupillen

    D1 23-apr Jasmijn, Evi, Mees
      21-mei Vince, Thijn, Christiaan
      18-jun Tessa, Puk, Tayla
         
    D2 23-apr Yfke van Schagen, Elin, Senne
      28-mei Yfke van Nassau, Jon, Rink
      18-jun Jonathan, Luuk, Yari
         
    D3 14-mei Annika, Maartje, Vienna
      21-mei Fay, Fabiana, Eline Treur
      11-jun Inaya, Carolijn, Noor

     

     

    Wedstrijdinformatie C teams 2021-2022

     

     

     

    Aanvangstijden zijn adviestijden.

     

     

     

    27-11-2021

     

     

     

    10.15 uur Refleks C1  (Rijswijk) – Tempo C1

     

     

     

    Aanvangstijd:  09.00 uur, rijders: ouders Bent, Jenne, Kian, Marit.

     

     

     

     

     

     

     

    13.00 uur Korbis C1 (Waddinxveen) - Tempo C2

     

     

     

    Aanvangstijd :11.45 uur, rijders: ouders Luuk, Maurits, Ryan, Lyza.

     

     

     

     

     

     

     

    16.00 uur Tempo C3 – Avanti/Post Makelaardij C4

     

     

     

    Aanvangstijd: Limeshal 15.00 uur.

     

     

     

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

     

     

     

    04-12-2021

     

     

     

    15.45 uur Tempo C1 – Top/Litta C1

     

     

     

    Aanvangstijd: Limeshal 15.00 uur.

     

     

     

     

     

     

     

    14.45 uur Tempo C2 – KVS Maritiem C1

     

     

     

    Aanvangstijd: Limeshal 14.00 uur

     

     

     

     

     

     

     

    13.30 uur  KZ Danaiden C2 (Leiden)- Tempo C3

     

     

     

    Aanvangstijd: 12.30 uur, rijders: ouders van Sebastiaan, Damian, Karlijn, Ilona.

     

     

     

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

     

     

     

    11-12-2021

     

     

     

    16.30 uur Fortuna/Delta Logistiek C1 (Delft) – Tempo C1

     

     

     

    Aanvangstijd: 15.00 uur, rijders: ouders van Splinter, Stan, Janne K.

     

     

     

     

     

     

     

    11.00 uur Top/Litta C2 (Sassenheim) – Tempo C2

     

     

     

    Aanvangstijd: 09.45 uur, rijders: ouders van Bram, Koen, Damian, Suzanne.

     

     

     

     

     

     

     

    14.00 uur Tempo C3 – Kios (N) C3

     

     

     

    Aanvangstijd:  Limeshal 13.15 uur.

     

     

     

    18-12-2021

     

     

     

    14.00 uur Tempo C1 – Die Haghe C1

     

     

     

    Aanvangstijd: Limeshal 13.00 uur

     

     

     

     

     

     

     

    13.00 uur Tempo C2 – IJsselvogels C1

     

     

     

    Aanvangstijd: Limeshal 12.00 uur.

     

     

     

     

     

     

     

    15-01-2022

     

     

     

    12.00 uur GG/IJskoud de Beste C1 (Wormer) – Tempo C1

     

     

     

    Aanvangstijd: 10.30 uur, rijders ouders van Diva, Benthe, Sophie, Stan.

     

     

     

     

     

     

     

    11.20 uur Achilles (Hg) C1 (Den Haag)  – Tempo C2

     

     

     

    Aanvangstijd: 10.00 uur, rijders ouders van Roos, Hieke, Alicia, Luuk.

     

     

     

     

     

     

     

    13.00 uur Tempo C3 – Top/Litta C6

     

     

     

    Aanvangstijd: Limeshal 12.00 uur.

     

     

     

     

     

     

     

    22-01-2022

     

     

     

    16.45 uur Tempo C1 – Avanti/Post Makelaardij C1

     

     

     

    Aanvangstijd: Limeshal 15.45 uur.

     

     

     

     

     

     

     

    15.45 uur Tempo C2 – Excelsior (D) C1

     

     

     

    Aanvangstijd: Limeshal 14.45 uur.

     

     

     

     

     

     

     

    29-01-2022

     

     

     

    12.00 uur KZ/Thermo4U C1 (Koog a/d Zaan) – Tempo C1

     

     

     

    Aanvangstijd: 10.30 uur, rijders ouders van Marit, Bent, Jenne, Kian.

     

     

     

     

     

     

     

    14.00 uur Pernix C1 (Leiden) – Tempo C2

     

     

     

    Aanvangstijd: 13.00 uur, rijders ouders van Jasmijn, Lyza, Suzanne.

     

     

     

     

     

     

     

    13.00 uur Tempo C3 – KVS/Maritiem C3

     

     

     

    Aanvangstijd: Limeshal 12.00 uur.

     

     

     

     

     

     

     

    05-02-2022

     

     

     

    13.30 uur Tempo C1 – Refleks C1

     

     

     

    Aanvangstijd: Limeshal 12.30 uur.

     

     

     

     

     

     

     

    14.30 uur Tempo C2 – Korbis C1

     

     

     

    Aanvangstijd: Limeshal 13.30 uur.

     

     

     

     

     

     

     

    15.15 uur Avanti/Post Makelaardij C4 (Pijnacker) – Tempo C3

     

     

     

    Aanvangstijd: 14.00 uur, rijders ouders van Shayenna, Ilona, Tessa W, Karlijn.

     

     

     

     

     

     

     

    12-02-2022

     

     

     

    13.55 uur Top/Litta C1 (Sassenheim)  – Tempo C1

     

     

     

    Aanvangstijd: 12.30 uur, rijders ouders van Splinter, Stan, Janne, Diva.

     

     

     

     

     

     

     

    13.20 uur KVS Maritiem C1 (Den Haag) – Tempo C2

     

     

     

    Aanvangstijd: 12.00 uur, rijders ouders van Luuk, Maurits, Ryan, Suzanne.

     

     

     

     

     

     

     

    13.00 uur Tempo C3 – KZ Danaiden C2.

     

     

     

    Aanvangstijd: Limeshal 12.00 uur.

     

     

     

     

     

     

     

     

    19-02-2022

     

     

     

    14.00 uur Tempo C1 – Fortuna/Delta Logistiek C1

     

     

     

    Aanvangstijd: 13.00 uur Limeshal.

     

     

     

     

     

     

     

    13.00 uur Tempo C2 – Top/Litta C2

     

     

     

    Aanvangstijd: 12.00 uur Limeshal.

     

     

     

    12.00 Pernix C5 (Leiden) – Tempo C3.

     

     

     

    Aanvangstijd: 11.00 uur, rijders: ouders van Tessa H, Benthe, Luuk, Sebastiaan.

     

     

     

     

     

     

     

    12-03-2022

     

     

     

    11.15 Die Hage C1  (Den Haag) – Tempo C1

     

     

     

    Aanvangstijd: 10.30 uur, rijders: ouders van Benthe, Sophie, Marit, Janne K.

     

     

     

     

     

     

     

    13.10 uur IJsselvogels C1 (Moordrecht)  – Tempo C2

     

     

     

    Aanvangstijd:12.00 uur, rijders: ouders van Bram, Koen, Damian, Lyza.

     

     

     

     

     

     

     

    13.00 uur Tempo C3 – Pernix C5

     

     

     

    Aanvangstijd: Limeshal 12.00 uur.

     

     

     

     

     

     

     

    19-03-2022

     

     

     

    15.15 uur Tempo C1 – GG/IJskoud de Beste C1

     

     

     

    Aanvangstijd: 14.15 uur Limeshal.

     

     

     

     

     

     

     

    14.15 uur Tempo C2 – Achilles (Hg) C1

     

     

     

    Aanvangstijd: 13.15 uur Limeshal.

     

     

     

     

     

     

     

    14.00 uur Top/Litta C6 (Sassenheim)  – Tempo C3

     

     

     

    Aanvangstijd: 12.30 uur, rijders: ouders van Luuk, Cas, Job, Gidon.

     

     

     

     

     

     

     

    26-03-2022

     

     

     

    11.45 uur Avanti/Post Makelaardij C1 (Pijnacker)  – Tempo C1

     

     

     

    Aanvangstijd: 10.30 uur, rijders: ouders van Bent, Jenne v R, , Kian, Splinter.

     

     

     

     

     

     

     

    12.00 uur Excelsior (D) C1 (Delft) – Tempo C2

     

     

     

    Aanvangstijd: 10.30 uur, rijders: ouders van Roos, Hieke, Alicia, Jasmijn

     

     

     

     

     

     

     

     

    02-04-2022

     

     

     

    15.00 uur Tempo C1 – KZ/Thermo4U C1

     

     

     

    Aanvangstijd: Limeshal 14.00 uur.

     

     

     

     

     

     

     

    14.00 uur Tempo C2 – Pernix C1

     

     

     

    Aanvangstijd: Limeshal 13.00 uur.

     

     

     

     

     

     

     

    15.00 uur KVS Maritiem C3 (Den Haag) – Tempo C3

     

     

     

    Aanvangstijd: 13.30 uur, rijders ouders van Sebastiaan, Damian, Karlijn, Shayenna.

     

     

     

     

     

     

     

      

     

     

     

    Rijderschema D-pupillen
       
    27-nov
    KIOS D3-Tempo D2 12:30
    vertrek 11:30
    rijders Feline, Senne, Yfke van Nassau
       
    4-dec
    VEO D2-Tempo D3 12:00
    vertrek 10:45
    rijders Vienna, Fay, Fabianna
       
    11-dec
    Phoenix D1-Tempo D1 10:00
    vertrek 09:00
    rijders Timo, Vince, Thijn

     

    18--dec

     
    Pernix D2-Tempo D2 12:00
    vertrek 11:00
    rijders Jon, Yari, Jonathan
       
    Top/LITTA D6-Tempo D3 14:55
    vertrek 13:55
    Rijders Eline Treur, Inaya, Carolijn
       
    15-jan
    KVS/Maritiem D1-Tempo D1 11:00
    vertrek 09:45
    rijders Mees, Christiaan, Tessa
       
    29-jan
    KIOS D1-Tempo D1 14:30
    vertrek 13:30
    rijders Puk, Tayla, Evi
       
    LYNX D1-Tempo D3 11:00
    vertrek 10:00
    aanwezig Noor, Eline Klaus, Annika
       
    5-feb
    Fiks D1-Tempo D1 11:00
    vertrek 10:00
    rijders Jasmijn, Vince, Timo
       
    12-feb
    Avanti D3-Tempo D2 14:15
    vertrek 13:00
    rijders Luuk, Yari, Yanick
       
    19-feb
    De Meervogels D4-Tempo D2 12:15
    vertrek 11:15
    rijders Yfke v Schagen, Elin, Feline
       
    Reeuwijk D1-Tempo D3 11:10
    vertrek 10:20
    rijders Maartje, Vienna, Fay
       
    12-mrt
    Top D2-Tempo D1 11:00
    vertrek 10:00
    rijders Mees, Thijn, Christiaan
       
    19-mrt
    Velocitas D2-Tempo D2 1130
    vertrek 10:30
    rijders Senn, Yfke van Nassau, Jon
       
    Fluks D2-Tempo D3 13:10
    vertrek 12:00
    rijders Fabiana, Eline Treur, Inaya
       
    26-mrt
    Avanti D1-Tempo D1 12:00
    vertrek 11:00
    rijders Tessa, Puk, Tayla
       
    Madjoe D3-Tempo D3 11:00
    vertrek 09:50
    rijders Carolijn, Noor, Eline KLaus
       
    2-apr
    TOP D5-Tempo D2 12:10
    vertrek 11:00
    rijders Yarick, Jonathan, Luuk

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Tempo E teams uit wedstrijden met rijdersschema

     

     

     

     

     

     

     

    23 april 2022

     

     

     

    E2: Ouders van Dorian en Ryan

     

     

     

    E3: Ouders van Femke en Bas

     

     

     

    E4: Ouders van Twan en Logan

     

     

     

    E7: Ouders van Sara en Marijn

     

     

     

     

     

     

     

    14 mei 2022

     

     

     

    E1: Ouders van Yinthe en Mats

     

     

     

    E5: Ouders van Amy en Thijn

     

     

     

    E6: Ouders van Teije en Duco

     

     

     

     

     

     

     

    21 mei 2022

     

     

     

    E1: Ouders van Femke en Puck

     

     

     

    E3: Ouders van Mees en Tim

     

     

     

    E5: Ouders van Bas en Nina

     

     

     

    E6: Ouders van Leonie en Mieke

     

     

     

    E7: Ouders van Saar en Lucien

     

     

     

     

     

     

     

    28 mei 2022

     

     

     

    E2: Ouders van Julia en Jamie

     

     

     

    E4: Ouders van Emma en Fleur

     

     

     

     

     

     

     

    11 juni 2022

     

     

     

    E1: Ouders van Mats en Jack

     

     

     

    E5: Ouders van Valerie en Thijn

     

     

     

    E6: Ouders van Filein en Gijs

     

     

     

     

     

     

     

    18 juni 2022

     

     

     

    E2: Ouders van Jamie en Jinte

     

     

     

    E3: Ouders van Bas en Linde

     

     

     

    E4: Ouders van Niek en Logan

     

     

     

    E7: Ouders van Laurens en Saar

     

     

     

     

     

     

     

    Tempo F teams uit wedstrijden met rijdersschema

     

     

     

    23 april

     

     

     

    11:00 uur Pernix F1-F1

     

    10:00 uur vertrek, rijders: Davy en Pim

     

     

     

    10:00 uur VZOD F1-F3

     

    09:00 uur vertrek, rijders: Kristian en Pim

     

     

     

     

     

    14 mei

     

     

     

    10:00 uur Pernix F3-F2

     

    09:00 uur vertrek, rijders: Maud en Joke

     

     

     

    21 mei

     

     

     

    11:00 uur KIOS F3-F2

     

    10:00 uur vertrek, rijders: Dante en Dave

     

     

     

     

     

    28 mei

     

     

     

    11:00 uur Top F1-F1

     

    10:00 uur vertrek, rijders: Tieme en Jorg

     

     

     

    09:30 uur Fiks F2-F3

     

    08:30 uur vertrek, rijders: Jelte en Mirthe

     

     

     

     

     

    11 juni

     

     

     

    09:00 uur KZ Danaiden F2-F2

     

    08:00 uur vertrek, rijders: Feya en Joke

     

     

     

     

     

    18 juni

     

     

     

    09:30 uur Fiks F1-F1

     

    08:30 uur vertrek, rijders: Elona en Zoey

     

     

     

    11:00 uur Pernix F4-F3

     

    10:00 uur vertrek, rijders: Lotte en Vieve