• Hartelijk welkom bij Korfbalvereniging Tempo!
  • Rijdersschema

    Het rijdersschema staat per wedstrijd weergegeven. Daarnaast wordt per seizoen eenmalig het totaal in dit schema geplaatst. Ruilen kan in onderling overleg. 

    Rijdersschema F

    F1

    18/9: Madjoe F1 - Tempo F1: Rijders; Sijmons & Kling

    25/9: Pernix F1 - Tempo F1: Rijders; Kranenburg & Dittmar

    2/10: Velocitas F1 - Tempo F1: Rijders; v/d Horst & Kling -- Afmelding Davy K. -- Invaller Tieme

    16/10: Tempo F1 - Pernix F1: Afmelding Davy K. Invaller Tieme?

     

    F2

    18/9: Avanti F2 - Tempo F2; Rijders; Blom & De Jong

    25/9: Phoenix F1 - Tempo F2; Rijders; Kuijlenburg & Claus --- Afmelding: Joke B. -- Invaller Dante ??

    2/10: Korbis F1 - Tempo F2; Rijders Rijsdijk & De Jong -- Afstaan aan Fq: Tieme -- Invaller Dante ?? 

    16/10: Tempo F2 - Phoenix F1 -- Afstaan F1: Tieme??

     

    Rijdersschema E

    E1

    18-9-2021 Jack Blom en Femke Kuit

    2-10-2021 Yinthe Zwaard en Mats Neerings

    16-10-2021 Puck Stichter en Jack Blom

     

    E2

    11-9-2021 Ryan Blom en Jinte v.d. Horst

    25-9-2021 Jamie v. Oostenrijk en Dorian Groeneveld

    9-10-2021 Julia v. Diemen en Ryan Blom

     

    E3

    18-9-2021 Mees Janssen en Marenthe Konijn

    2-10-2021 Tim Baerveldt en Femke Koster

    16-10-2021 Bas Goedhart en Femke Koster

     

    E4

    18-9-2021 Emma v. Heijningen en Twan Santifort

    25-9-2021 Logan Otto en Niek d. Vries

    2-10-2021 Fleur Klaus en Twan Santifort

     

    E5

    11-9-2021 Valerie Honselaar en Linde Kuijlenburg

    25-9-2021 Thijn v.d. Tuijn en Nina Drenthe

    9-10-2021 Bas v.d. Hoven en Valerie Honselaar

     

    E6

    11-9-2021 Leonie Meesters en Gijs v. Dolder

    9-10-2021 Mieke Blom en Duco Santifort

    16-10-2021 Leonie Meesters en Gijs v. Dolder

     

    Rijdersschema D

    D1:

    11/9: Berreboom, Holstein & Versluis

    9/10: Jonkman, Konijn & De Goede

    16/10: Baelde, v Rijthoven & van Heusden

     

    D2:

    18/9: Wieberdink, Windhorst & Bais

    25/9: Booister, Heeten & Agaatsz

    2/10: de Vries, le Febre & van Nassau

     

    D3:

    11/9: Groenveld, Goedbloed & Koenen

    9/10: Klaus, Plantfeber & de Jong

    16/10: Boer, Janssen & Stigter

     

    Rijdersschema C

    C1                  
    datum   tegenstander   vertrektijd  rijders    
    9/18/2021   KZ/Thermo C1 09.30   Splinter, Jenne, Diva, Sophie
    10/9/2021   GG IJSKOUD C1 12.15   Bent, Kian, Janne, Benthe
    10/16/2021   TOP   C1 11.15   Splinter, Jenne, Diva, Bent
    10/30/2021   Korbis   C1 10.15   sophie/Janne/benthe/Kian
                       
    C2                  
    datum   tegenstander   vertrektijd rijders    
    9/18/2021   KIOS   C2 08.30   Ryan, Stan, Luuk, Maurtis
    10/2/2021   Pernix   C2 10.45   Jasmijn, Alicia, Roos, Hieke
    10/16/2021   Velocitas   C2 09.00   Marit, Ryan, Stan, Luuk
                       
    C3                  
    datum   tegenstander   vertrektijd      
    11-Sep   TOP   C3 10.00   Bram, Suzanne, Karlijn, Ilona
    9/25/2021   KIOS   C3 10.30   Cas, Koen, Lyza, Shayenna
    10/9/2021   KZ Danaiden C3 11.00   Ilona, Bram, Luuk. Suzanne
                       
    C4                  
    datum   tegenstander   vertrektijd rijders    
    9/11/2021   Madjoe   C4 afwachten of wedstrijd maandag 13-09-2021 gespeeld kan worden 
    10/9/2021   VZOD   C4 10.00   Luuk, Gideon, sebastiaan, Job
    10/16/2021   Aurora   C4 11.30   Tessa, Bente, Koen, Gideon

     

    Rijdersschema B

    B1

    18/9/2021:    ouders Aruna, Job en Renske

    09/10/2021:  ouders Jens, Pim en Lotte

    16/10/2021:   ouders Job, Louka en Aruna

    30/10/2021:   ouders Wessel, Jens en Mats

     

     B2

    11/09/2021:  ouders Sasja, Lieke en Tim

    25/09/2021: ouders Dion, Pim en Robin

    09/10/2021: ouders Tim, Tess en Lieke

     

    B3

    18/09/2021: ouders Coen, Jayden en Yinthe

    25/09/2021: ouders Ivar, Wessel en Tara

    02/10/2021: ouders Marciano, Isa en Elise

     

    Rijdersschema A

    Datum  Team  Rijders
    11-sep A1 Thom, Jeroen, Isa, Sarah
      A4 Jordi, Sharon, Lara, Wouter
    18-sep A2 Jasper, Arec, Indi, Tess
      A3 Milan, Jasper, Britt, Daphne
    25-sep A1 Stijn, Rick, Dyanne, Fleur
      A3 Dimar, Mathieu, Kiki, Merel
      A4 Ruben, Shao, Zoey, Martine
    2-okt A1 Jeroen, Rick, Sarah, Isa
      A3 Maik, Jochem, Eveline, Larissa
    9-okt A2 Wilco, Bob, Tamara, Sitara
    16-okt A2 Dion, Rick, Danique, Daniek
      A4 Mart, Tim, Emmee, Linde
    23-okt A1 Stijn, Thom, Dyanne, Fleur
    30-okt A2 Jasper, Arec, Tess, Tamara